שתף קטע נבחר

אמריקני מחסידות בטבריה חשוד כי תקף מינית גברים

לפחות חמישה בני אדם התלוננו נגד הגבר בן ה-36 שמכנה את עצמו אדמו"ר ושוהה בארץ בניגוד לחוק. בחקירתו טען כי מדובר ב"חיבוקים אבהיים"

משטרת טבריה עצרה אתמול (יום ב') אזרח אמריקני בן 36, המכנה עצמו אדמו"ר ושוהה בישראל שלא כחוק לאחר שאשרת הכניסה שלו פגה, בחשד כי תקף מינית לפחות חמישה בני אדם מהחסידות שבה הוא חבר בעיר. היום האריך בית משפט השלום בעיר את מעצרו בחמישה ימים.

 

תחילתה של הפרשה בשבוע שעבר. צעיר בשנות ה-20 מטבריה התלונן במשטרה כי החשוד הזמין אותו לביתו, ושם הוא ביצע בו מעשים מגונים. הוא טען כי אינו יודע את זהותו של החשוד, אולם כאשר הבחין בו מאוחר יותר הזעיק את המשטרה. החשוד נחקר, וטען כי מדובר היה ב"חיבוקים אבהיים". המשטרה שחררה אותו בתנאים מגבילים, וזימנה אותו שוב לחקירה אתמול ועימתה אותו עם המתלונן.

 

במקביל, התקבלו במשטרה עוד ארבע תלונות כנגד החשוד, בהן גם תלונה של נער בן 16. כל התלונות נשאו אופי דומה - והמשטרה החליטה לעצור את האיש.

 

עורך הדין של החשוד, מטעם הסנגוריה הציבורית, ביקש למנוע את פרסום שמו. השופט דחה את הבקשה, אולם עיכב את הביצוע ב-24 שעות כדי לאפשר לו לערער.

 

"החשוד משתף פעולה עם החוקרים ומכחיש את כל החשדות שהועלו נגדו", אמר הסנגור. במשטרה הוסיפו כי הם מבקשים את עזרת הציבור באיתור מתלוננים נוספים. כל היודע דבר על מקרים נוספים או יכול לסייע במידע נוסף מתבקש להתקשר למשטרת טבריה בטלפון 04-6728444 או למוקדי 100 בכל תחנות המשטרה ברחבי הארץ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ויז'ואל/פוטוס
אילוסטרציה
צילום: ויז'ואל/פוטוס
מומלצים