שתף קטע נבחר

יוצאות מהקופסה וממציאות מחדש: מהנדסות העתיד ממשיכות ללמוד

מפגשי התלמידות של "מהנדסות העתיד 2" ממשיכים עם אפליקציה שמונעת שיימינג, חווית טיסה יותר נעימה, איסוף פסולת חלל למטרות מחזור ולמידה על התפקידים השונים בסטארטאפים - בואו ללמוד עם המהנדסות לעתיד

בשיתוף התעשייה האווירית

 

איך אפשר להעביר תוכן אל מחוץ לקופסה כדי ליצור? בתעשייה האווירית מאמינים שזו הדרך ללמוד, שאלו הכלים שיישארו עם התלמידות הנבחרות לפרויקט "מהנדסות העתיד", ממנו יצאו עם ידע והבנה שליצירתיות יש מקום בכל תחום, גם בטכנולוגיה ובמדעים. במפגש הנוכחי יצאו התלמידות לסיור בתוך מטוסים שעברו הסבה, טיילו בתוך "מסדרונות" ארוכים של מטוסי מטען, ביקרו בקוקפיט והמשיכו בפרויקטים המיוחדים ופורצי הדרך עליהם הן עובדות, וגם למדו על התפקידים השונים שיכולים להתוות את ההצלחה לחברת סטארט-אפ או פרויקט כלשהו.

 

 

מניעת שיימינג ברשת, חווית טיסה נעימה יותר - לנוסעים וגם לאנשי השירות במטוסים, איסוף פסולת חלל למחזור ויצירת מוצרי גלם למכשירים שונים דוגמת מדפסת תלת-ממד - אלו הם רק חלק מפרויקטים פורצי דרך עליהן עובדות מהנדסות העתיד. הן לומדות כיצד בונים תכנית מיזם - החל מרגע הרעיון ועד לביצוע, כיצד מתמודדים עם בעיות שונות, איך מתאימים את המוצר לקהל היעד וגם כיצד משווקים את המוצר - הכל בדרך שהופכת את הלמידה למעניינת יותר.

להיכנס לתוך המטוס (צילום: יוגב אטיאס) (צילום: יוגב אטיאס)
להיכנס לתוך המטוס(צילום: יוגב אטיאס)
 

התלמידות סיפרו שהן נרגשות בכל פעם שהן מגיעות למפגשים משום שבכל פעם הן לומדות ומגלות דברים חדשים, ובנוסף מבינות שהשמיים הם לא הגבול, שמדעים הם לא רק לבנים ושהן יכולות לעשות הכל. 

 

בשיתוף התעשייה האווירית

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יוגב אטיאס
מגיעות לחלל
צילום: יוגב אטיאס
מומלצים