שתף קטע נבחר

הוברמן נוסטלגי וקיויתי שומר על רוח ספורטיבית

הזוג חכים ועזריאלי מתרימים, ליברמן פותח את הלב, מדעניות בונות את ישראל, ננסי ברנדס חוגג בריאות וחנה פרי-זן בתל חי. רכילות עסקית

בין הנוכחים במעמד גזירת הסרט של מגדלי "בסר בבורוכוב" ברמת גן, נראה מי שליווה את הפרויקט, עו"ד משה הוברמן נרגש במיוחד. המדור יודע לספר שעוד בימינו ההם, על אותו מגרש בדיוק עמד מגרש הכדורגל הנוסטלגי, "המכתש". אותו הוברמן הנרגש היה בצעירותו שחקן כדורגל בפועל ר"ג, הבקיע שערים כחלוץ הקבוצה והיום הוא משמש בה כחבר הנהלה.

 

מקורבים אף גילו, שהוברמן סירב לרכוש דירה מתוך 162 הדירות במגדלים, בטעם שקשה לו לגור על המקום הנוסטלגי עבורו. נחשון קיויתי, מבעלי קבוצת ב.ס.ר, שבנתה את מגדלי המגורים והפארק, הסביר, שחדר הכושר הגדול של הדיירים ומתקני הספורט בפארק, נבנו במטרה לשמר את הרוח הספורטיבית של פעם.

 

עוד נכח במעמד ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, שהזכיר לנוכחים את התנגדותו להריסת מגרש הכדורגל ההיסטורי, כשהיה חבר אופוזיציה. "כולם יודעים עד כמה התנגדתי להריסת המגרש, נכס היסטורי של העיר ולבניית המגדלים במקומו ועודני מתנגד לכך, אך לכל הפחות, אני שמח שתושבי השכונה זכו בפארק חדש ומפואר, אותו אנו חונכים היום", אמר.

תמונה קבוצתית של הפועל רמת גן בימי הוברמן (צילום: אלבום פרטי) (צילום: אלבום פרטי)
תמונה קבוצתית של הפועל רמת גן בימי הוברמן(צילום: אלבום פרטי)
 

נחשון קויתי ורן קוניק ()
נחשון קויתי ורן קוניק
 

עזריאלי מתרגשת בקונצרט

כ-70 אלף שקלים נאספו במהלך אירוע עמותת kids kicking cancer בישראל, לסיוע לילדים חולי סרטן ולמשפחותיהם. במהלך הערב, שיזם מייסד העמותה, דני חכים, נראתה רעייתו, יו"ר קבוצת עזריאלי, דנה עזריאלי, מתרגשת לשמע הצלילים מאת תזמורת הסולנים הצעירים הבינלאומית של משפחת המלוכה מליכטנשטיין. עוד התרגשו: מייסד העמותה בארה"ב הרב אלימלך גולדברג, שגריר טורקיה בישראל כאמל אוקם, ח"כ מייקל אורן ואריק זאבי.

כאמל אוקם, דני חכים, מייקל אורן, הרב אלימלך גולדברג (צילום: עמותת גיבורים) (צילום: עמותת גיבורים)
כאמל אוקם, דני חכים, מייקל אורן, הרב אלימלך גולדברג(צילום: עמותת גיבורים)
 

ליברמן מגלה ומייעץ

שר הביטחון, אביגדור ליברמן, השתתף באירוע פרויקט תגלית, בו נכחו כ-1,000 צעירים יהודים, דוברי רוסית, בהם חיילים וקצינים בצה"ל. ליברמן שיתף את הנוכחים בסיפורו האישי, מהעלייה לארץ כסטודנט צעיר מקישנייב ועד שהגיע לממשלת ישראל. באותה נשימה ייעץ לצעירים להגשים את חלומותיהם. עוד נכחו: מנכ"ל תגלית גידי מרק, סגנית נשיאת קרן ג'נסיס דורית הולנדר וקצין חינוך ראשי בצה"ל תא"ל אבנר פז צוק. 

גידי מרק ואביגדור ליברמן עם החיילים (צילום: ארז עוזיר) (צילום: ארז עוזיר)
גידי מרק ואביגדור ליברמן עם החיילים(צילום: ארז עוזיר)
 

פלוג מסיירת

נגידת בנק ישראל ד"ר קרנית פלוג ומשנתה ד"ר נדין בודו טרכטנברג, סיירו במפעלים החברים בהתאחדות התעשיינים צפון. הסיור החל במפעלים במגזר הערבי, כשראש מעצת ירכא והיב חביש, מנהל התאחדות צפון ליאור אפלבאום ויו"ר ועדת שילוב תעשיינים במגזר הערבי זכריה חי, מסברים את אוזני השתיים בהישגים ובאתגרים של המגזר.

קרנית פלוג מסיירת ()
קרנית פלוג מסיירת
 

היין יקדם את ישראל

האגרונומית של יקב תבור מיכל אקרמן, היינן הראשי של יקבי רמת הגולן ויקטור שונפלד והיינן הראשי של יקב יתיר ערן גולדווסר ביקרו בקמפוסים בקליפורניה בהם מתקיימות תוכניות ללימודי יין וחקלאות יין. הביקור נערך ביוזמת הארגון האמריקני, The Israel Institute, ששואף לקדם את ישראל בעולם באמצעות קידום שותפות עם מוסדות אקדמיים ותרבותיים בארה"ב.

סיור ייננים בקליפורניה ()
סיור ייננים בקליפורניה
 

ננסי חוגג שנה

שנה מלאה להחלמתו של ננסי ברנדס מהחיידק שאיים על חייו, וזו סיבה מספיק טובה לכנס אנשי עסקים וחברים למופע סטנדאפ בתיאטרון היהלום ברמת גן. בין הנוכחים: עו"ד ששי גז, איש העסקים בכור צאבן, ניצב בדימוס גבי לסט, ח"כ יעקב פרי, תא"ל במיל' אביגדור קהלני, הפרסומאי משה נור, אורי גלר וקובי אשרת.

ננסי ברנדס ואורי גלר (צילום: רן כליף) (צילום: רן כליף)
ננסי ברנדס ואורי גלר(צילום: רן כליף)
 

מרומניה לישראל וחזרה

שגרירת רומניה בישראל בשלוש השנים האחרונות, אנדריאה פסטרנק, התמנתה לשרת התפוצות של ממשלת רומניה. פסטרנק, הלא יהודיה אבל דוברת עברית על בוריה, פעלה רבות לקידום יחסי המדינות ושיתוף הפעולה ביניהן בתחומי החקר, המדע והנצחת השואה. בנוסף, ממשלת רומניה השקיעה למעלה מ-1.5 מיליון דולרים בחמש השנים האחרונות לחקר השואה.

אנדריאה פסטרנק ()
אנדריאה פסטרנק

ישראל בונה על מדעניות

שר המדע אופיר אקוניס ומנכ"ל עמותת "עתידים" זאב חיות השיקו את המחזור השלישי של תוכנית "מדעניות העתיד", בה ישתתפו תלמידות מצטיינות מכל הארץ. נכחו בהשקה: מנכ"לית מייקרוסופט ישראל שלי לנצמן וחוקרת באוניברסיטת ת"א ד"ר כרמית לוי. אקוניס יידע את הנערות: "כולנו בונים עליכן שתובילו את ישראל להישגים פורצי דרך בשנים הקרובות".

אופיר אקוניס (חמישי מימין) עם מדעניות העתיד (צילום: חן גלילי) (צילום: חן גלילי)
אופיר אקוניס (חמישי מימין) עם מדעניות העתיד(צילום: חן גלילי)

דיון ברוח נשית

עמותת "רוח נשית", בשיתוף משרד הרווחה וההוצאה לפועל, קיימה כנס במרכזו הטמעת נהלים חדשים שיזמה העמותה עבור נשים נפגעות אלימות במשפחה, כדוגמת סיוע לנשים בגביית דמי מזונות לילדיהן, וקיצור זמן ההמתנה לדיון בהוצאה לפועל. בין הנוכחים: נשיא אגודת הידידות של העמותה מוטי רייף, המנכ"לית תמר שוורץ, מנכ"ל ההוצאה לפועל עו"ד תומר מוסקוביץ', ממונה על קידום האישה ברשות האכיפה עו"ד שמרית רגב וח"כ מירב מיכאלי.

מירב מיכאלי ותמר שוורץ (צילום: רחל דנא) (צילום: רחל דנא)
מירב מיכאלי ותמר שוורץ(צילום: רחל דנא)

דנים בנסיקה בהטרדות

בכנס השנתי של לשכת התיאום של הארגונים הכלכליים וההסתדרות, שהתקיים באילת, התקיים פאנל שהעמיד במרכזו את הנסיקה בכמות התלונות על הטרדה מינית. בנוסף לעורכות ועורכי הדין שדנו בנושא היו נשיא בית הדין הארצי יגאל פליטמן, שר הרווחה חיים כץ, נשיא התאחדות התעשיינים שרגא ברוש, נשיא בית הדין הארצי לעבודה לשעבר סטיב אדלר, יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, שותף במשרד נ. פינברג ושות' עו"ד עמי שחר ועו"ד נחום פינברג.

יגאל פליטמן, חיים כץ, שרגא ברוש, סטיב אדלר, נחום פינברג, אבי ניסנקורן (צילום: טל שובל) (צילום: טל שובל)
יגאל פליטמן, חיים כץ, שרגא ברוש, סטיב אדלר, נחום פינברג, אבי ניסנקורן(צילום: טל שובל)

מינוי: חנה פריזן לתל חי

יו"ר הדירקטוריון של פעילים השקעות, חנה פרי-זן, מונתה לראש חבר הנאמנים של המכללה האקדמית תל-חי. במסגרת תפקידה תוביל פרי-זן את חבר הנאמנים של המכללה בהגשמת חזון המוסד ומדיניותה בזירה האקדמית והפילנתרופית בארץ ובעולם. פרי-זן הצטרפה לחבר הנאמנים של המכללה ב-2008 ובשנים האחרונות שימשה יו"ר ועדת הביקורת.

חנה פרי-זן (צילום: סיון פרג') (צילום: סיון פרג')
חנה פרי-זן(צילום: סיון פרג')

ובקיצור...

במרכז רעיה שטראוס לחקר עסקים משפחתיים באוניברסיטת תל אביב, התקיים ערב במרכזו הוקרן הסרט "להתחתן עם בית חרושת לגלידה", שיצר רני מדין, בנה של שטראוס. במפגש שלאחיו סבב אחר הנושא "מחותנים שמצטרפים למשפחה ולעסק". בין המתדיינים: פרופ' דן וייס וד"ר נאוה מיכאל - צברי, בתה של שטראוס ואחותו של מדין, מנהלת הקורס "עסקים משפחתיים" באוניברסיטה.

עמי ישראל (47 ) מונה למנכ"ל מלון בוטיק חוויה גליליי טבריה, מרשת מלונות חוויה. ישראל שימש בעבר כמנכ"ל מלונות אחרים בעיר. לאחרונה השקיעו הבעלים של רשת חוויה כ-5 מיליון שקלים בשידרוג המלון.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים