שתף קטע נבחר

גילי ארגוב נעצר בחשד לתקיפת בת זוגו

בנו של אגדת הזמר המזרחי שוב מסתבך. שוטרים שהגיעו לביתו בערב שישי בעקבות קריאה של בת זוגו עצרו אותו. השופטת: "קיימת עילת מסוכנות". עורך דינו של ארגוב: "הוא טוען שאיבד שליטה"

גילי ארגוב (צילום: טל גבעוני ) (צילום: טל גבעוני )
גילי ארגוב(צילום: טל גבעוני )

גילי ארגוב, בנו של זוהר ארגוב, נעצר בחשד כי תקף את בת זוגו ביום שישי בערב. בית המשפט שלח אותו אתמול לשלושה ימי מעצר. "שוכנעתי שקיימת עילת מסוכנות", אמרה השופטת על ארגוב שרק לאחרונה סיים את תקופת התנאי שהייתה לו בגלל אירוע אלימות אחר.

 

חברתו של ארגוב התקשרה למשטרת ראשון לציון וטענה שהוא לא מאפשר לה לצאת מהבית. כאשר הגיעו השוטרים היא סירבה להתלונן נגד בן זוגה, אולם במשטרה לא לקחו סיכון ועצרו את ארגוב. על פי החשד, התקיפה אירעה כשהוא היה בגילופין. בידי המשטרה עדויות שתומכות בחשד, והם אמורים לחקור כמה עדים.

 

עו"ד נסים לוי, שמייצג את ארגוב, אמר בדיון הארכת המעצר: "שוחחתי איתו ואני מבין שהוא משתף פעולה ולוקח אחריות, אם לא מלאה, על חלק מהמעשים. הוא טוען שאיבד שליטה. אני מקווה מאוד שהיחידה החוקרת לא מנסה לעשות סיבוב על הייחוס המשפחתי שלו, אלא שעילת המעצר עומדת בפני עצמה כי בתיק כזה שגם רף האלימות המדוברת בו הוא באמת רף שהוא נמוך עם כל הכבוד ולא מצריך הישארותו מאחורי סורג ובריח".

 

בחודש בדצמבר האחרון התראיין ארגוב לאתר mynet וטען כי הוא נקי מסמים והוא בדרך לבצע קאמבק. אתמול, כאמור, בית המשפט לא קיבל את טיעוניו ושלח אותו למעצר. "בהתחשב בחומר החקירה שהוצג בפניי", כתבה השופטת ריבה שרון בהחלטתה, "נחה דעתי כי קיים חשד סביר למעורבותו של החשוד במיוחס לו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: טל גבעוני
גילי ארגוב
צילום: טל גבעוני
מומלצים