שתף קטע נבחר

מקובל על כולם

השבוע יתקיים כנס "קבלה לעם" הבינלאומי. "זו הזדמנות של פעם בשנה לשבת יחד עם אלפי בני אדם מהארץ ומהעולם במאות מעגלי שיח, ולייצר ולהרגיש אווירה חיובית מעל הבדלי שפה, דת, מין או גזע". כל הפרטים

בשיתוף קבלה לעם

 

שני אירועים עולמיים מכנסים המוני בני אדם שונים במתחם אחד לפרק זמן קצר: המשחקים האולימפיים וכנס "קבלה לעם". האירוע הראשון עיקרו תחרות והוא ייערך בעוד שלוש שנים בטוקיו, השני עיקרו אחדות והוא מתקיים מחר כאן אצלנו, בתל אביב.

 

כנס "קבלה לעם" הבינלאומי 2017, שייפתח בטקס רשמי בבוקר יום שלישי וייחתם בערב יום חמישי, הוא אירוע שנתי המתקיים זה עשור וסוחף אליו אלפי משתתפים מכל רחבי העולם.

 

השנה, תחת הסלוגן "כולנו כאחד", צפויים לשבת יחד במעגלי שיח מעל 6,000 איש משבעים מדינות – אפילו מדובאי ומאיראן, מיפן ומגאנה – כולם בעלי רצון משותף: לחזק את האחדות ואת החיבור של עם ישראל. ואכן מפגן חיבור שכזה, המאחד מגוון רחב כל כך של אנשים מעל חילוקי הדעות והקרעים החברתיים, מעל מגוון העדות והמגזרים, מעל הדתות והלאומים השונים, יכול להתאפשר אך ורק בזכות כוח החיבור הטמון בלימוד חכמת הקבלה, אותה ייסד אברהם אבינו.

 

 

לב גלובלי אחד

אנדראס לפואנט, שנחת מצ'ילה בתחילת השבוע, פונה בלב נרגש לקהל הישראלי: "יותר מכול אנחנו זקוקים לכל אחד מכם". "בואו נתחבר למען עתיד טוב יותר, כדי שאנשים יוכלו לחיות באהבה", אומר סיקנדר סנדו מהודו כשהוא אוחז בדגל ישראל. "לא לאומים ולא דתות, רק אהבה אמיתית", כדברי אילמז מטורקיה, וסת' ברייטמן מניו יורק מוסיף, "יש כאן הרגשה שכולם משתנים והופכים למשפחה אחת גדולה".

 

כנס "קבלה לעם" הוא דוגמה קטנה לעוצמה של הכוח החיובי שמתעורר כתוצאה מרצון משותף לפעול ברוח האחדות. החיבור שמתפשט בעולם הוא הכוח היחיד שמסוגל לאזן את הכוח השלילי שגורם סבל רב לאנושות בכל מישורי החיים.

 

"באווירת הפנינג שאופפת את המתחם וכוללת ארוחות משותפות, מוזיקה מקורית והרצאות מרתקות, תוכלו לזכות בהזדמנות נדירה להיות שותפים בעיצוב העתיד של כולנו, להרגיש את עוצמתו של הכוח האדיר של האחדות ולהגשים יחד את החלום הישראלי: לחבר את העולם כולו ללב אחד", אומרים בקבלה לעם. כפי שסיכמה בדמעות לאורדנה לוציטו מאיטליה, "מה שחווים כאן זאת הרגשה של אחדות, וזה פשוט נפלא! פשוט נפלא!".

 

• כנס "קבלה לעם" העולמי 2017 ייערך השבוע בתאריכים 23-21 בפברואר בגני התערוכה, תל אביב. בואו לפגוש את הרב ד"ר מיכאל לייטמן, העומד בראש תנועת קבלה לעם העולמית, ולחוות את הרגשת החיבור במלוא העוצמה. לפרטים נוספים חייגו: 1-700-509-209 או לחצו כאן .

 

בשיתוף קבלה לעם

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אשר ביטון
מתוך הכנס בשנה שעברה
צילום: אשר ביטון
צילום: טים נוקס
הרב ד"ר מיכאל לייטמן
צילום: טים נוקס
מומלצים