שתף קטע נבחר

ניסה לצלם סלפי עם פילים - ונרמס למוות

בן 31 נרמס למוות על ידי פיל בעת שניסה לצלם תמונת סלפי. יחד עם שני חבריו, הבחינו ב-3 פילים, התגרו בהם וניסו להבריח אותם למיקום שבו רצו להצטלם, אולם הפילים הסתערו לעברם

עוד טרגדיית סלפי - והפעם בזימבבוואה: בניסיון לתפוס את הסלפי המושלם עם עדר של פילים, מוזס נדלובו, בן 31 ממחוז פלאם טרי, נרמס למוות. על פי הדיווח, בשבת האחרונה בעת שטייל עם שני חבריו, הבחינו בקבוצה של 3 פילים - שתי נקבות וזכר, והשתוקקו להצטלם איתם.

 

הפילים נמצאו באזור מיוער, והקבוצה החליטה שהתמונה תיראה טוב יותר על רקע שקט, ולכן ניסתה "להבריח" את הפילים למקום אחר, זאת על ידי התגרות בבעלי-החיים. בתגובה, הפילים החלו לשעוט לעבר שלושת הצעירים, שפתחו במנוסה. הם התרוצצו לעבר כיוונים שונים, כשהפילים בעקבותיהם. 

 

בעוד ששניים מהם הצליחו לחמוק מהסכנה הפראית, נדלובו נרמס למוות על ידי הפיל. גופתו של נדלובו נמצאה ביום המחרת על ידי עובר אורח, שמיהר להזעיק את ראש הכפר ולדווח לו על שאירע. שני החברים חמקו מהתקרית ללא פגע.

 

זו לא הפע הראשונה שבה ניסיון לצלם סלפי עם חיית בר מסתיים בטרגדיה. בחודש יולי האחרון, נהרג נהג מיכלית בדרום נפאל, לאחר שהחליט להצטלם בתמונת סלפי יחד עם פיל ששוטט בשמורת טבע. אולם החיה הפראית לא אהבה את הרעיון, והחליטה לתקוף את האיש והביא למותו.

 

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: AP
פיל בשמורת טבע בזימבבואה. ארכיון
צילום: AP
מומלצים