שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  שירות חדש: תשלום מהיר לבעלי מקצוע באמצעות לינק

  PayPal משיקה שירות חדש בישראל המאפשר לבעלי מקצוע לשלוח ללקוחותיהם לינק לביצוע מהיר של התשלום באמצעות חשבון ה-PayPal שלהם. העלות: 3.4% בתוספת שקל ועשרים אגורות, לכל עסקה. כיום קיימים שירותים דומים, חלקם ללא עלות, אם כי סכומי ההעברה מוגבלים

  בלי צ'קים והתעסקות עם מזומן: חברת PayPal השיקה שירות תשלומים חדש המיועד לסייע לבעלי מקצוע ומאפשר העברת כספים לנותני שירות שונים באמצעות לינק אותו ניתן לשלוח על גבי כל פלטפורמה דיגיטלית.

   

  בגמר השירות (שיעור נהיגה, טיפול שיניים, עבודות חשמל וכו') שולח נותן השירות הודעה מידית או מייל, בצירוף לינק אישי עם הסכום לתשלום (כגון: PayPal.Me/YourName/125ILS אם מדובר ב-125 שקלים) וללקוח נותר רק להקליק על הלינק ולהשלים את העסקה.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  למרות שמדובר בשירות שחוסך התעסקות בצ'קים ומזומן, הוא אינו זול. עלות כל עסקה כזו עומדת על 3.4% מסכום העסקה בתוספת שקל ועשרים. בנוסף, העברת הכספים נעשית בין חשבונות PayPal בלבד.

   

  יש לציין כי כיום קיימות מספר אפליקציות דומות המאפשרות העברות כספים, אם כי בחלקן קיימות מגבלות בסכומי ההעברה וכן גם השימוש בהן כרוך בעלות כספית. כך לדוגמה, V-Check , סלאריקס, PayBox ועוד. שירותים דומים ללא עלות מאפשרות אפליקציות כגון "bit" של בנק הפועלים -ו "pepper pay" של בנק לאומי, אם כי גם בהן סכומי ההעברה מוגבלים.

   

  אפי דהן, מנהל אזור ישראל ואפריקה ב-PayPal מציין כי השירות החדש הוא פרי פיתוח של מרכז הפיתוח הגלובלי של החברה, הנמצא בתל אביב. "בדומה לשווקים אחרים בהם השקנו את המוצר עד כה, אנו צופים כי גם בעלי עסקים בארץ יאמצו אותו וייעלו את קבלת התשלום עבור שירותים שסיפקו".


  פורסם לראשונה 28/02/2017 18:15

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים