שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חדש בפיננסים: איתור ביטוחי בריאות מיותרים ויקרים

  פלטפורמה חדשה להשוואת ביטוחי בריאות, הלוואה ופיקדון ליום המשפחה ומכונה אוטומטית לניכיון צ'קים - חדש על המדף הפיננסי

  בדיקת כפל ביטוח

  פלטפורמת השוואת פוליסות הביטוח Wobi משיקה שירות חדש בתחום ביטוחי הבריאות, באמצעותו הגולש יוכל לקבל מידע בנוגע לאילו כיסויים ביטוחיים ברשותו והאם הוא מחזיק כפל ביטוחי מיותר.

   

  המהלך של Wobi מגיע ברקע רפורמת ביטוחי הבריאות שנכנסה לתוקף לפני כשנה, ובמסגרתה מחויבות חברות הביטוח למכור מוצרים ברי השוואה המעניקים כיסוי דומה. התחרות למעשה על המחיר והשירות בלבד.

   

  מחקר שערך מכון SPAIO לקראת השקת מנוע השוואת ביטוחי הבריאות, מעלה כי 67% מהאוכלוסייה אינם מודעים לקיומה של הרפורמה בביטוחי הבריאות, 49% מבעלי פוליסות ביטוח בריאות פרטית אינם יודעים כמה הם משלמים מדי חודש ו-61% ממבוטחי הביטוחים הפרטיים לא יודעים כלל או יודעים מעט, מהם הכיסויים המוצעים בביטוח.

   

  לדברי מנכ"ל החברה, שרון גילר, הפלטפורמה תאפשר לכל אחד לקבל תמונת מצב מלאה על מצב הכיסויים הביטוחיים שלו ושל בני משפחתו בתחום הבריאות. על פי המודל העסקי, החברה תציע אלטרנטיבות ביטוחיות שיספקו לגולש את אותו הכיסוי, במחיר נמוך יותר.

   (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  (צילום: shutterstock)
   

  ביטוח גם לנוסעים משותפים

  נהגים המבוטחים בביטוח חובה של חברת הביטוח "שומרה", יוכלו להסיע נוסעים אשר משתמשים באפליקציית שיתוף הנסיעות של Waze, תוך כיסוי ביטוחי מלא.

   

  שירות הנסיעה השיתופית של Waze מחבר בין נוסעים המשתמשים באפליקציית Waze Rider לבין נהגים המשתמשים ב-Waze למטרת נסיעה שיתופית במסלול הנסיעה היומיומי. השירות מאפשר לנהגים ולנוסעים להפחית בעלויות הנסיעה היומיות לעבודה או לבית, ולהפיק את המיטב מנסיעות המתקיימות בכל מקרה. התכנית, אשר החלה כפיילוט בתחילת שנת 2016, מגבילה את כמות ההסעות לנהג לשתיים ביום, ומאפשרת השתתפות בהוצאות הנסיעה בלבד.

   

  סוגיית ביטוח הרכב והנוסעים, בשירות בו הצדדים חולקים את הוצאות הנסיעה, העלתה שאלות בנוגע לכיסוי הביטוחי כחלק מביטוח החובה הסטנדרטי. "שומרה" הודיעה לאחרונה על תמיכתה בשירות Waze Carpool, ולפיכך מבוטחים של החברה אשר משתמשים בשירות מכוסים ביטוחית בפוליסה לביטוח חובה של החברה.

   

  מכשיר אוטומטי לניכיון צ'קים

  חברת אופל בלאנס מרחיבה את תחום התמחותה בניכיון צ'קים לעסקים, באמצעות מכשיר ייעודי שפיתחה - הכספוצ'ק. למכשיר יכולת לקלוט צ'קים שאושרו על ידי החברה ולאפשר ללקוחותיה לקבל את תמורת העסקה לאחר ניכוי העמלה, ישירות לחשבון הבנק שלהם.

   

  לדברי מנכ"ל אופל בלאנס, דני מזרחי, המכשיר תוכנן ויוצר על פי דרישות קפדניות כדי להיות ידידותי למשתמש, אמין, בטוח ועונה לדרישות הרגולציה. בשלב הראשון הותקנו 3 מכשירים בחדרה, ירושלים ונתיבות. בהמשך השנה יותקנו ומכשירים נוספים בפריסה ארצית .

   

  מדד או ריבית קבועה

  מזרחי טפחות מציע מחדש את פיקדון קרמבולה לתקופה מוגבלת של שבועיים בלבד. פיקדון קרמבולה, שהושק בשנה שעברה במסגרת קמפיין "פרי השעה" של הבנק והוא מעניק את האפיק עם התשואה הגבוהה ביותר מבין השניים – ריבית שקלית קבועה של 1.25% לשנה או הצמדה למדד. בנוסף, מעניק הפיקדון אפשרות למשיכת הכסף בכל יום כבר מתום החודש הראשון (במקרה כזה תינתן רק הצמדה למדד). הפיקדון מוצע ללקוחות כל הבנקים לתקופה מוגבלת של שבועיים ועד ה- 15.3.17 בלבד.

   

  מסחר וירטואלי באפליקציה

  אפליקציה חדשה מאפשרת להיכנס לבורסה וללמוד אותה מבלי להוציא כסף על מניות ממשיות. "בורסה-לנד" מדמה זירת מסחר אמיתית בשוק ההון, אך מוסיפה את הממד החברתי והתחרותי.

   

  האפליקציה היא למעשה משחק סימולציה. במהלך התחרות עצמה כל משתתף מקבל סכום כסף קבוע שבעזרתו ניתן לסחור על כל הנכסים שהוגדרו לתחרות הספציפית. כל משתתף רשאי לקנות ולמכור נכסים ללא הגבלה בהתאם לכמות הכסף שברשותו.

   

  הלוואה ופיקדון ליום המשפחה

  לרגל יום המשפחה, בנק דיסקונט מציע הלוואה ופיקדון ייחודיים להצטרפות עד לסוף השבוע. הבנק מציע הלוואה חדשה ללקוחות פרטיים - הלוואת "חצי חצי", לכל מטרה, שבמחצית השנייה של תקופת ההלוואה הלקוח לא יחויב בריבית. הריבית בהלוואה תיקבע לפי תנאי החשבון ופעילות הלקוח. הלוואה זו מוצעת בערוצים הישירים- באתר הבנק, במשובים ובאפליקציה.

   

  בנוסף מציע הבנק "פיקדון שבוע המשפחה" לתקופה של 10 חודשים, בריבית שנתית קבועה של 0.4%. הפיקדון מוצע באתר הבנק ובאפליקציה. מינימום הפקדה - 5,000 שקל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים