שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  החתן קפץ לקניון וכולם חשבו שהוא ברח לי
  אורן החליט שהוא נוסע לקנות נעליים חלופיות שעה לפני תחילת החתונה, רביב וולנטינה היו בטוחים ששמלת הכלה נהרסה, ורינת וניר חוו נפילת חשמל ונאלצו להרקיד את האורחים לאורה של המצלמה: זוגות נזכרים בפדיחות מביכות מיום החתונה

  מאמי, תבטיח לי שלא יהיו לנו פדיחות מטופשות בחתונה (צילום: Shutterstock)
  מאמי, תבטיח לי שלא יהיו לנו פדיחות מטופשות בחתונה(צילום: Shutterstock)

  החתונה של שרלוט מ"סקס והעיר הגדולה" היתה עמוסה בטעויות. תחילה היא עוד החזיקה את עצמה יפה והשתדלה שלא לקרוס, אבל בהמשך היא חטפה התקפת עצבים והסתגרה בחדר השירותים. למזלה, חברתה הטובה קארי הייתה איתה, וסיפרה לה שככל שיש יותר פדיחות בחתונה, כך הנישואים עתידים להיות מוצלחים יותר. כדי לבסס את דבריה היא הציגה בפני שרלוט את חתונתה הראשונה עם טריי, חתונה שהיתה לא פחות ממושלמת, בניגוד כמובן לנישואים שלהם שיותר דמו לתאונת רכבת. קארי הרגיעה את שרלוט, והשתיים חזרו לחתונה שמחות ומבסוטות מהחיים.

   

  גם טקס האוסקר האחרון הדגים בצורה מושלמת את העובדה שלא משנה כמה תנסו לתכנן מראש, כמה רשימות תכינו או כמה מאורגנים אתם חושבים שאתם, תמיד יש סיכוי שייקרו פשלות קולוסאליות. ולמרות שזה באמת לא סוף העולם, זה לפעמים יכול להוביל למצבים מאוד לא נעימים שאנשים ייקחו איתם במשך שנים. מזל שלרובנו יש את היכולת המופלאה לצחוק על הפשלות האלה בדיעבד, ולא לקחת אותן קשה מדי, גם כשהן מתרחשות בחתונה שלנו.

   

  עבור שרון ואורן גבאי למשל, הצרות התחילו כבר בדרך לחתונה, עוד לפני שהם הספיקו בכלל להגיע לאולם. "אורן ידוע בתור עפיפון שלוקח את הזמן עם הכל. את הבגדים לחתונה הוא קנה רק יומיים לפני, וביום החתונה, אחרי הצילומים בחוץ, הוא החליט שהנעליים לא נוחות לו. הוא השאיר אותן באולם ונסע לקניון לקנות נעליים אחרות. האורחים כבר התחילו להגיע, אבל אין חתן. צילמו אותי לבד, וכשהייתי בחדר, שמעתי אנשים מדברים עליי ואומרים 'מסכנה, החתן עזב אותה ביום החתונה'. שמעתי אותם מתלבטים איך לספר לי על זה!".

   

  ענק.

  "את לא מאמינה בכלל. השמועה שהחתן עזב החלה להתפשט בקרב כל האורחים, ואנשים כבר רצו לעזוב וללכת הביתה. מיד התקשרתי אליו שיבוא מהר, ובדיוק כשהוא הגיע, תפסו אותו אורחים בחוץ והתחילו להגיד לו שזה לא יפה להבריז ככה לכלה!".

  שרון ואורן גבאי. מה קרה לנעליים? (צילום: גיא ברדה הפקות)
  שרון ואורן גבאי. מה קרה לנעליים?(צילום: גיא ברדה הפקות)
   

  אז מה עשיתם?

  "החלטנו שלא עושים מזה ביג-דיל, ופשוט נהנים מהחתונה. אחר כך בעלי גם החליט שבחופה הוא מתאמן על שבירת הכוס ובסוף זה כל מה שהצלם התמקד בו - בבעלי דורך במקום, בזמן שאני לא מפסיקה לפהק". 

   

  כל מה שעלול להשתבש בחתונה

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  ביום חתונתם של רביב וולנטינה, קרה הדבר הנורא מכל לדבר היקר ביותר שיש לכלה ביום חתונתה – שמלה הכלה שלה. "ביום של החתונה שלנו עשינו צילומים ביפו, בעיר העתיקה, והחלטנו לעשות תמונות אחרונות ליד הים. היה יום ממש ממש חם, וכשנכנסנו לאוטו המלווה שלנו הלך לקנות לנו קולה. הוא חילק לכולנו כוסות שתייה ומזג לנו. באותו רגע ביקשתי מבעלי שיחזיק את הכוס, ומפה לשם הוא בטעות דחף לי את היד וכל הכוס עם הקולה נשפכה על השמלה! הוא נהיה לבן מרוב הלם, ואני רק אמרתי בקול מאוד רגוע וגבוה לחברה שלי שתוציא לי מהתיק את המגבונים. במזל, המגבונים ניקו הכל. הוא היה בעיקר בהלם, ולקח מגבון ועזר גם הוא לנקות את השמלה. בנס לא נשאר כתם!".

   

  איך שמרת על קור רוח?

  "ברור שבאותו הרגע רציתי להרוג אותו, והוא בעצמו היה בטוח שאני הולכת להשתגע עליו, אבל נשארתי מאוד רגועה. עד היום אני לא יודעת איך. אני חושבת שפשוט לא רציתי סתם לגרום לריב מיותר ביום המיוחד שלנו". 

  הפדיחות של רן ולימור כהן התחילו בדרך לחתונה ונמשכו עד לחופה עצמה. "הפדיחה הראשונה קרתה לנו בדרך לאולם", מספרת לימור. "אחרי צילומי החוץ כאבה לי הבטן מרוב התרגשות, והייתי רק עם בעלי והחבר הכי טוב שלו ברכב המקושט. ביקשתי מהחבר שלו לעצור בתחנת דלק הראשונה בשביל שאוכל ללכת שירותים, אבל כשהגענו הוא ניסה ללחוץ על בעלי לרדת איתי מהאוטו ולעזור לי עם השמלה בשירותים. סירבתי בלי הפסקה, כי לא היה לי נעים לי להגיד לו שמה שיש לי זה לא בדיוק פיפי. בסוף ירדתי לשירותים לבד, ובאמת היה לי מאוד קשה לנגב את אחוריי כי המחוך היה תקוע עליי כמו גבס".

   

  אוי לא.

  "כן, וזה לא הסוף - הפדיחה השנייה קרתה לנו כשכבר היינו מתחת לחופה. נישאנו בזמן המלחמה וכמה דקות לפני החופה נשמעה אזעקה! כולם רצו למדרגות בהיסטריה ואני ובעלי לא שמענו כלום כי היינו עם הרב בחתימות על הכתובה. והפדיחה השלישית הייתה מצד אימא שלי - הרב בירך אותנו 'מצא אישה, מצא טוב', ואימא שלי עם היציאות שלה הייתה חייבת להוסיף 'לא מצא? עוד יותר טוב', ורואים את זה בסרט חתונה שלנו! באותו רגע בלענו את הרוק מבושה, אבל היום אנחנו כמובן צוחקים על זה".

  רן ולימור כהן. בואו נדבר על מחוך לוחץ, שמלה לבנה ושירותים (צילום: אוסף משפחתי)
  רן ולימור כהן. בואו נדבר על מחוך לוחץ, שמלה לבנה ושירותים(צילום: אוסף משפחתי)
   

  חתיכת חתונה!

  "זה לא הסוף! מכיוון שאני נולדתי ב-23 בספטמבר ובעלי נולד ב-23 במאי והתחתנו ב-23 ביולי, ביקשנו לכתוב בכתובה את הסכום 232323. ואז, כשהגיע הרגע של הרב להכריז על הסכום, הוא כל רגע התבלבל ואמר '200 אלף! לא! 300 אלף! בעצם 200 אלף!', וזה היה מצחיק בטירוף! כולנו צחקנו בחופה. בסופו של דבר, היה אירוע מדהים וזה היה היום הכי מאושר בחיי".

   

  בחתונה של ליז ויוסי היו שתי פדיחות, אך את הראשונה הם גילו רק אחרי החתונה. "כידוע, אחרי שהרב מסיים את דבריו והבעל שובר את הכוס, נהוג שהבעל מנשק את הכלה", משתפת ליז. "אלא שאצלנו זה פשוט לא קרה! עד היום אני מזכירה לו את הפדיחה שהוא עשה לי! היינו בכזו התרגשות מכל מה שקרה סביבנו שכנראה פשוט שלא שמתי לב לזה. הפדיחה השנייה קרתה על רחבת הריקודים. בעלי הטרי רקד ועשה כל מיני תנועות בזמן הריקוד, כאילו כואב לו הגב. כל החברות שמו לב לזה והתחילו לצחוק עליו באמצע האירוע. הסתכלנו על הכול כמובן בהומור, ועד היום אנחנו צוחקים על זה".

   

  מאיה ודמיאן סרניאקי התחתנו בארגנטינה ומצאו את עצמם מתמודדים עם פדיחות רציניות של כשרות. "קנינו יין מאוד טוב ואיכותי לחופה, אבל כאשר הרב הגיע הוא בדק את הכל, ופתאום הוא שם לב שהיין לא כשר! בכלל לא חשבנו על זה לפני. אני לא הייתי שם באותו הרגע, אז בעלי הלך לאולם ובקש מהברמן לתת לו בקבוק בירה. כאשר עשינו את הברכה הראשונה שתיתי ממה שחשבתי שהיה יין, אבל זה היה בעצם בירה. הסתכלתי על בעלי בדאגה, אבל הוא חייך אליי שהכל בסדר, אז המשכנו בטקס. גם אבא שלי שתה ושאל אותי אם זה בירה, ובעלי צחק גם הפעם. רק אחרי החופה הבנתי את הסיפור המלא".

  מה זה, ליין הזה יש טעם מוזר. מאיה והכוס החשודה (צילום: Nicolas Krauss)
  מה זה, ליין הזה יש טעם מוזר. מאיה והכוס החשודה(צילום: Nicolas Krauss)

  מזל טוב חמודים! מאיה ודמיאן (צילום: Nicolas Krauss)
  מזל טוב חמודים! מאיה ודמיאן(צילום: Nicolas Krauss)

   

  הפדיחות של רינת וניר דדון התחילו רק אחרי טקס החופה. "כשנכנסנו לאולם התחיל מיד שיר הסלואו של ליאור נרקיס. ברגע שהתחיל הפזמון הייתה הפסקת חשמל ליותר מרבע שעה! אני אפילו לא זוכרת איזה שיר זה היה מרוב שזה היה רגע קשה. פשוט הדחקתי את זה. האולם היה גן אירועים באמצע שום מקום, ואפילו הגנראטור לא עבד. כל התאורה מסביב כבתה ומצאנו את עצמנו בחושך מוחלט! האור היחיד שהיה לנו היה האור הקטן של המצלמה, ומהזיקוקים שנשארו עוד מהחופה במזל!".

  מי צריך חשמל? רינת וניר מנסים לשדר עסקים כרגיל (צילום: אקספוז צילומים )
  מי צריך חשמל? רינת וניר מנסים לשדר עסקים כרגיל(צילום: אקספוז צילומים )

   

  וואו! מה עשיתם?

  "בעלי באותו הרגע קיבל חום, ואני מכירה אותו כשהוא מתעצבן, וממש לא רציתי שיהיה בלאגן באולם, אז חיבקתי אותו מהר ונתתי לו נשיקה ואמרתי לו שההצגה חייבת להימשך, וכך היה! מבחינתי, שום דבר בעולם לא יהרוס לי את החתונה. במזל היו לנו שם כמה מתופפים, אז התחלנו לרקוד ולשיר וכל האולם קם והצטרף אלינו. הם הקפיצו את בעלי והתחילו לשיר שירי שמחות. כולם רקדו ושרו בחושך מוחלט, וזה היה כל כך כיף ויפה עד שאנשים היו בטוחים שזה גימיק שעשינו בכוונה. אבל כן, פדיחה חבל על הזמן".

   

  נדמה שלא משנה כמה פדיחות יהיו לכם ביום החתונה, כל עוד אתם זוג אוהב וחזק, שום דבר לא באמת יהרוס את היום המיוחד הזה.

   

  רק בשמחות!

   


  פרסום ראשון: 03.03.17, 11:09
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "החתן קפץ לקניון וכולם חשבו שהוא ברח לי"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים