שתף קטע נבחר

ניצלה מהתפוצצות סוללת הסמארטפון

שניות לאחר שהמכשיר שלה כבה באמצע הוצאת שיחה ולאחר שהוציאה את הסוללה על מנת להחליף אותה, החלה הסוללה במכשיר ה-LG של עדן פריאנטה מתל אביב להתחמם ולהתנפח ולבסוף התפוצצה על השולחן וגרמה לשריפה

לעדן פריאנטה, בת 21, מדריכת כושר מתל אביב יש הרבה תושייה אבל מסתבר שגם הרבה מזל. לאחר שניסיון הוצאת שיחה כושל הסתיים בכיבוי פתאומי של המכשיר, האינסטינקט של עדן היה להוציא את הסוללה של מכשיר ה-LG V10 שלה ולהכניס אותה שוב על מנת להדליק את המכשיר. מיד כשהוציאה את הסוללה מהמכשיר, הרגישה פריאנטה שהסוללה חמה מאוד ואף החלה להתנפח בצורה מהירה.

 

סרט שחור מפוחם, מה שנותר מהסוללה (צילום: עדן פריאנטה)
סרט שחור מפוחם, מה שנותר מהסוללה(צילום: עדן פריאנטה)

 

בשלב הזה מיהרה פריאנטה להניח את הסוללה החמה על השולחן והתרחקה מהמקום, צעד שהתברר כנכון מכיוון ששניות לאחר מכן התפוצצה הסוללה "כמו שמתפוצץ רימון" והציתה אש שהסבה נזק לשולחן ולסביבתו. הדגם המדובר, ה-V10 של חברת LG אינו מוכר ככזה שדווח עליו כבעייתי בתחום הזה. המכשיר הוא גם בין הבודדים כיום בשוק שעדיין מציע סוללה שניתנת להחלפה, כשזה אולי היה מה שמנע מאסון גדול יותר להתרחש.

 

הסוללה והשולחן השרופים (צילום: עדן פריאנטה)
הסוללה והשולחן השרופים(צילום: עדן פריאנטה)

 

"קרה לי נס היום", אמרה פריאנטה ל-ynet, "בקלות הבטרייה הייתה יכולה להתפוצץ לי בפנים תוך כדי שיחה או ביד, כשהבטרייה התפוצצה לא הפסקתי לרעוד אני עוד בהלם מהטראומה". מחברת LG, אשר פנו באמצעות הפייסבוק אל פריאנטה וביקשו ממנה את המכשיר על מנת לשלוח אותו לקוריאה לבדיקה מעמיקה, טרם נמסרה תגובה והיא תובא מייד כשתתקבל.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עדן פריאנטה
הסוללה התפוצצה "כמו רימון"
צילום: עדן פריאנטה
מומלצים