שתף קטע נבחר

ה-G6 שובר שיאי הזמנות

מכשיר הדגל החדש של חברת LG, ה-G6 רשם מספר שיא של כ-40,000 הזמנות מוקדמות בקוריאה בארבעת הימים האחרונים. המכשיר עתיד להגיע לישראל עד סוף החודש

העניין הגדול שמעורר מכשיר הדגל החדש של חברת LG, הלא הוא ה-G6, בא לידי ביטוי גם בכמות ההזמנות הגדולה שהוא רושם בימים האחרונים. לא ניתן לדעת אם חסרונה של סמסונג בכנס המובייל האחרון או התגובות המצוינות שקיבל ה-G6 מאלפי העיתונאים שהיו באירוע ההכרזה בברצלונה, אבל המספרים הם חסרי תקדים, בכל מה שקשור להיסטוריית המכירה של LG עצמה.

 

 

המכשיר שהוכרז כאמור ב-26 בחודש פברואר בכנס המובייל שנערך בברצלונה, מגיע עם מסך בגודל 5.7 אינץ', לראושנה בסמארטפון עם יחס צפייה של 18:9 ועם עמידות למים ואבק, גם זה לראשונה מחברת LG. המחיר להזמנה המוקדמת הוא כ-900,000 וון קוריאני וזה שווה ערך ל-795 דולר. לא מחיר זול במיוחד, מה שמחזק את עניין התגובות החיוביות למכשיר.

 

המכשיר צפוי לצאת לשוק הקוריאני ב-10 במרץ ומייד לאחר מכן, אמור להגיע לישראל, בין המדינות הראשונות בעולם, באמצעות היבואנית, חברת רונלייט שלא מסרה עדיין פרטים סופיים לגבי זמן ההשקה בישראל והמחיר בו הוא ימכר בארץ אולם בהתאם לאופן בו פעלו בעבר נוכל להסיק שהמכירה המוקדמת שלו בישראל תחל ככל הנראה בטווח של השבועיים הקרובים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים