שתף קטע נבחר

גבעתיים: שיעורים ברשת חינם לתלמידים

בנוסף למרכזי למידה מסובסדים בבתי הספר ומרתון בגרויות, בעיר יספקו שיעורים פרטיים און ליין חינם בשיתוף yschool

גבעתיים פתחה מרכזי למידה מסובסדים ייחודיים בבתי הספר ברחבי העיר במטרה לחזק את תלמידי העיר במקצועות הליבה - מתמטיקה, אנגלית וכישורי שפה  - וכן לספק שיעורי הוראה מתקנת, אסטרטגיות למידה וסיוע בהכנת שיעורי בית. לאחרונה נוספו גם שיעורים פרטיים און ליין חינם לילדי העיר בשיתוף מערכת הלמידה המקוונת של yschool.

 

השבוע הודיעה עיריית גבעתיים כי ילדי העיר, מכיתה ז' עד י"ב - בסך הכול 3,500 תלמידים ב-11 בתי ספר - יקבלו חינם שיעורים פרטיים ברשת. המסגרת כוללת סיוע בהכנת שיעורי בית במגוון המקצועות, הכנה למבחנים ושיעורי חזרה.

ראש העיר רן קוניק ()
ראש העיר רן קוניק
 

בנוסף למערכת yschool יש בגבעתיים מרכזי למידה בבתי הספר היסודיים - שנותנים מענה בהוראה מתקנת ובאסטרטגיות למידה במקצועות: מתמטיקה, אנגלית וכישורי שפה וסיוע בהכנת שיעורי בית. בתיכונים פועלים מרכזי למידה המתגברים את התלמידים לקראת בחינות בגרות. 

 

ראש העיר גבעתיים רן קוניק אמר ש"השקעה בחינוך הילדים היא המפתח לעתיד טוב יותר, ולכן התקציבים שאותם אנו בוחרים להקדיש לתחומי החינוך בעיר גדולים מאוד. נוכחנו לראות שמרכזי הלמידה הייחודיים מצעידים את התלמידים קדימה ומרחיבים את ידיעותיהם, דבר שמוביל לשביעות רצון וסיוע לבניית הביטחון העצמי בקרב הילדים. תוספת שיעורים פרטיים און ליין ומרתון הלמידה המחוזקת לבחינות הבגרות, יתנו חיזוק משמעותי לתלמידים ויקלו מעט על הוצאות המחיה, הגבוהות גם כך, של המשפחות בעיר".

 

yschool הוא בבעלות "ידיעות אינטרנט"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים