שתף קטע נבחר

אישום: עבריין מין בפיקוח פגע בבת 4 ברחוב

תושב תל אביב שכבר ריצה מאסרים ממושכים בגין עבירות מין, תועד במצלמות אבטחה מפתה ילדים ששיחקו ברחוב בעיר ומוביל אותם לצריף נטוש, שם על פי האישום תקף את הילדה ונמלט

 

רומן לוין. עברין מין בפיקוח ()
רומן לוין. עברין מין בפיקוח

עבריין מין שהורשע בעבר וכיום נתון תחת פיקוח, נאשם כי פגע בילדה. פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום (ה') כתב אישום לבית המשפט המחוזי בעיר נגד רומן לוין, בן 37, תושב העיר, בגין מעשה סדום בילדה בת ארבע וכן בגין הפרת צו פיקוח.

 

על פי כתב האישום שהגישה עורכת הדין שירי פרל, לפני כשנה הורה בית משפט השלום בנתניה על הוצאת צו פיקוח ומעקב נגד הנאשם, בהתאם לחוק הגנה על הציבור מפני עברייני מין. על-פי צו הפיקוח הוטלו עליו המגבלות הבאות: איסור לשהות ולהתחבר עם קטינים או קטינות ואיסור להיכנס ולהתקרב למקומות כינוס לקטינים וקטינות, כגון בתי ספר, גני ילדים, קייטנות, מועדוני נוער, גני משחקים וכל מקום ריכוז אחר שלהם.

 

אלא שכעת הוא נאשם שלמרות כל המגבלות הוא יצר קשר עם ילדים ששיחקו ברחוב לפני כחודש. הילדה בת הארבע שיחקה עם שלושה חברים בעיר. לוין צעד בעקבותיהם ברחוב. אז הציע להם משחקים וסוכריות והוביל אותם לתוך צריף נטוש בסביבה. הוא הציע לילדה סוכריה, ואז ביצע בה מעשה סדום ונמלט.

 

אלא שנוכחות הנאשם באזור תועדה במצלמות אבטחה. את הנאשם זיהו בצילומים קצינים מיחידת הפיקוח על עברייני מין, שמכירים אותו תקופה ארוכה. בידי הפרקליטות גם פתק שכתב לוין ונתפס בכיסו, שבו כתב: "לא להודות שזה אני בתמונות", לאחר שהבין שיעומת בחקירה עם תיעוד מצלמות האבטחה.

 

בעת מעצרו טען לוין בנחישות: "לא עשיתי שום דבר, הייתי בבית הכנסת כל היום". הוא סיפר כי עד השעה 16:00 נכח בשיעור בישיבה. את הטענה סתר רב הישיבה, שסיפר כי לוין יצא מהשיעור שעה לפני כן. כך מסר גם תלמיד נוסף בישיבה. בהמשך שינה לוין את גרסתו ומסר כי יצא באמצע השיעור לקחת כדור.

 

עוד טען בתחילה כי לא הוא תועד במצלמות האבטחה, אך לאחר שנתפס הפתק בכיסו, מסר כי ייתכן שזה הוא. לא היה לו הסבר לזמן הארוך שבו שהה ברחוב, והוא סיפר כי רק עבר במקום.

 

לנאשם הוצמד מדובב בתא המעצר, ולו הוא סיפר: "אתה לא מאמין איך דפקתי את עצמי, חבל על הזמן. איך אצא מזה עכשיו. כולי עכשיו בסרטים איך אני יוצא מזה, שתבין מצאו איזה תמונות, אמרתי - זה לא אני, זה מישהו דומה לי, לא רואים את הפנים. הוכיחו שזה אני ובתכלס באמת אתה יודע אני הולך ברחוב". עוד אמר למדובב: "מה אכפת לי להודות שאני בתמונות גם ככה לא רואים שאני עושה". נטען גם כי הוא מסר למדובב פרטים נוספים שלפיהם רק שוחח עם ילדה, וכן כי בכוונתו להודות במסגרת הסדר טיעון.

 

ללוין ארבע הרשעות קודמות בעבירות מין בילדות. הוא ריצה שלושה מאסרים בפועל, חלקם ממושכים, ואף הופעלו נגדו מאסרים על תנאי. בהרשעתו האחרונה, ביוני 2014, הוא נידון ל-30 חודשי מאסר בפועל. הוא שוחרר ממאסר במרס 2016 והוטל עליו צו פיקוח עד למרס 2019. כעת תלוי ועומד נגדו מאסר על תנאי למשך עשרה חודשים.

 

עו"ד פרל כתבה בבקשת המעצר כי "הנאשם ניצל את תמימותה של הילדה, את חוסר האונים שלה, ופגע בה פגיעה חמורה. הוא ניצל את היותה קטינה, הציע לה סוכריה ומשחקים, עצם את עיניה וביצע בה את מעשיו הנלוזים. מסוכנותו זועקת, בעברו ארבע הרשעות קודמות בגין עבירות מין בקטינות. המשיב ריצה שלושה מאסרים בפועל, חלקם ממושכים ואף הופעלו נגדו מאסרים על תנאי. כל אלה, לא הביאו להרתעתו מפני חזרה לעבירות בתחום זה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים