שתף קטע נבחר

נפתחה הגישה לחנות של גוגל מישראל

נכון, עדיין אי אפשר להזמין מוצרים לישראל, אבל כל ישראלי יכול כעת לרכוש את מוצרי החומרה של גוגל ולשלוח למכר שגר באחת המדינות שבהן החנות פעילה או לעצמו כשהוא נמצא בחו"ל

חברת גוגל מייצרת מוצרי חומרה לא מעטים כיום, אבל לצערם של ישראלים רבים, ישראל היא אינה אחת מהמדינות בהן חנות האונליין של גוגל פעילה. יתרה מכך, עד כה לא ניתן היה כלל להיכנס לחנות המקוונת של ענקית הטכנולוגיה מכתובת IP ישראלית, ומי שרצה לעשות את זה, היה צריך להסתתר מאחורי כתובת IP מזוייפת, כזו שהזדהתה כממוקמת בארה"ב או באחת המדינות הנתמכות. האם עכשיו הדרך לחנות מקוונת בישראל נסללה? לא לחלוטין.

 

ישראל לא נתמכת, אבל הגלישה עכשיו פתוחה (צילום מסך)
ישראל לא נתמכת, אבל הגלישה עכשיו פתוחה(צילום מסך)

 

גולשים מישראל גילו בסוף השבוע שהם יכולים להיכנס לחנות של גוגל, לבחור את אחת מהמדנות שמופיעות ברשימה (ישראל לא ביניהן) ולשוטט להנאתם בחנות ואף לרכוש את המוצרים המופיעים בה. הבעיה היא שאפשרות המשלוח לישראל לא קיימת, אבל את זה ניתן לפתור על ידי שליחה למכר שגר באחת המדינות הנתמכות, או אפילו לעצמכם, כשאתם נמצאים בכתובת מסוימת באחת מהמדינות אשר ברשימה. כמובן שבמקרה כזה, בכניסה לישראל יש להצהיר על המוצר שהבאתם ולשלם עליו את המיסים הנדרשים.

 

העוזרת האישית של גוגל, למכירה באתר (צילום מסך) (צילום מסך)
העוזרת האישית של גוגל, למכירה באתר(צילום מסך)

 

בחנות המקוונת של גוגל ניתן לרכוש את מכשיר הסמארטפון שהחברה מייצרת (באמצעות יצרנית אחרת), כרגע זהו דגם הפיקסל שמיוצר על ידי חברת HTC, את המחשבים הניידים שמריצים את מערכת ההפעלה Chrome, את מזרים המדיה, הכרומקאסט ועוד מוצרים רבים. מגוגל ישראל נמסר כי לא ידוע להם כרגע על איזו תכנית רבת שלבים שבסיומה תוקם חנות מקוונת גם בארץ הקודש, אך שמחו על השינוי שנעשה בחנות העולמית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים