שתף קטע נבחר

שלום לכיתה המקוונת: השר אריה דרעי ושלום אסייג חוזרים לבית הספר

הרצון לצמצם בשיעורים פרטיים ולסייע לתלמידים בחטיבות הביניים ובתיכון, כמו גם להנגיש את חומר הלימוד לבגרות, הולידו את מיזם yschool המשמש כספריית ענק לאלפי סרטוני וידאו שכל אחד מהם הוא שיעור המכין לבגרות. השר אריה דרעי ושלום אסייג נפגשו לשיעור

בשיתוף yschool

 

לומדים באווירה פורימית: רגע לפני החג, ביקר אריה דרעי, שר הפריפריה הנגב והגליל, במשרדי yschool וניפגש עם שלום אסייג. במסגרת הביקור הציג אסייג בפני השר את "מאחורי הקלעים" של האתר. השניים ביקרו באולפנים, הכירו את המורים ואף העבירו יחדיו שיעור פרטי באווירה הומוריסטית ונזכרו בתחפושות שלהם כילדים. אבל מה קרה כשהמורה למתמ' ניסה להציג להם משוואה עם שני נעלמים? צפו:  

 

 

yschool.co.il הוא מיזם לימודי-פדגוגי טכנולוגי חברתי שהוקם בשנת 2014 ע"י שלום אסייג ושותפים נוספים, בהם קבוצת "ידיעות אחרונות". מטרת המיזם - לצמצם את הצורך בשיעורים פרטיים, לסייע לתלמידים בחטיבות הביניים ובתיכון, לקדם את עצמם ואת הישגיהם האקדמיים, ולהנגיש את חומר הלימוד באמצעות ספריית ענק של אלפי סרטוני וידאו במקצועות הבגרות (ע"פ תוכנית הלימודים בישראל).

 

בשנת 2016 יזם אריה דרעי, שר הפריפריה הנגב והגליל, שיתוף פעולה עם המיזם והעניק מנוי לעשרות אלפי תלמידים בפריפריה, בנגב והגליל. "כילדים שגדלו בפריפריה, המטרה שלי הינה לקדם מתן הזדמנות שווה לכל ילד בפריפריה הנגב והגליל וצמצום פערים בחינוך", אמר השר אריה דרעי לאסייג.

 

גילוי נאות: קבוצת "ידיעות אחרונות" שותפה במיזם yschool

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לומדים ביחד - שלום אסייג והשר דרעי
מומלצים