שתף קטע נבחר

פתח תקווה: רימון הלם הושלך לדירת ערביות

שתי נשים ושני גברים יהודים נעצרו בחשד שאיימו על אם ובתה, ערביות שעברו לאחרונה להתגורר בפתח תקווה, על מנת שיעזבו את דירתן. האם איתרה שרידי רימון הלם שהושלך לביתה. חלק מהחשודים מוכרים למשטרה

המשטרה עצרה אתמול (יום ב') ארבעה תושבי פתח תקווה, בהם שתי נשים, בחשד שאיימו בימים האחרונים על אישה ערבייה ובתה כדי שיעזבו את דירתן בעיר. אתמול נעצרו הארבעה לאחר שהדיירת הערבייה מצאה בחדר הכביסה שרידי רימון הלם שהושלך לביתה. בית המשפט האריך היום בשלושה ימים את מעצרם של הגברים החשודים ושתי הנשים החשודות שוחררו בתנאים.

 

בנוסף, במשטרה חושדים כי אחד המעורבים, שנעצר כבר בשבוע שעבר בגין איומים דומים, רכב על אופנוע בסמוך לדיירת בעת שהלכה ברחוב, תוך שהוא מסכן אותה. החשודים, גד אלופר (58) ומיכאל דעבול (21) וכן שתי נשים (בנות 21 ו-24) ששמן נאסר לפרסום, נחקרו באזהרה בגין איומים, השלכת רימון הלם ועבירות נוספות.

 

מהחקירה עולה כי שתי הנשים - אם בת 47 ובתה (30) שהתגוררו בעבר בצפון - עברו לאחרונה לפתח תקווה. השכנים החדשים שלהן התלוננו על מוזיקה ערבית שנשמעת מהדירה, גם במהלך השבת, והחלו לאיים עליהן ולדרוש מהן שיעזבו את הבניין. כאמור, אחד החשודים אף התפרע עם אופנוע ליד האם, שהבחינה בהמשך בשרידי הרימון.

 

האימא הזעיקה את המשטרה, שגילתה שמדובר בשרידי רימון הלם שהושלך לדירה והתפוצץ. חלק מהמעורבים מוכרים כמי שמשתייכים לכנופיות הפועלות בעיר.

 

היום האריך בית משפט השלום בפתח תקווה בשלושה ימים את מעצרם של אלופר ודעבול להמשך חקירה. שתי הנשים שנעצרו אף הן בפרשה שוחררו בערבות עצמית ובתנאים מגבילים, לרבות הרחקה של לפחות 200 מטר מהמתלוננת למשך 30 יום ואיסור יצירת קשה עמה למשך 30 יום. בית המשפט אסר לפרסם את שמן של שתי החשודות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים