שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  בקשה לעיקול שכרו של שרון גל מהאח הגדול: "חובות של 250 אלף שקלים"

  על אף שהכחיש כי הוא שקוע בחובות, בבקשה שהוגשה לבית המשפט נטען כי מתמודד האח הגדול שרון גל חייב 250 אלף שקלים לאדם שהשקיע במיזם שניסה להקים

  שרון גל ממשיך להסתבך: אחרי שמתמודד האח הגדול הכחיש כי הוא חייב כספים - נודע כי היום (ג') הוגשה בקשה לעיקול שכרו של שרון גל מזכיינית ערוץ 2 קשת, זאת בעקבות חובות לכאורה של 250 אלף שקלים למשקיע בשם הדר דאר, שנכנס שותף בחברה שהתעתד מגיש הטלוויזיה בדימוס להקים.

   

  על פי הבקשה, שהוגשה לבית משפט השלום בראשון לציון באמצעות עורך דינו של דאר - גל נמנע מלהשיב את סכום הכסף, אחרי שדאר השקיע במיזם שניסה גל להקים יחד עם אדם נוסף.

    

  "עבר עלי חודש מהגיהנום". גל (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
  "עבר עלי חודש מהגיהנום". גל(צילום: מוטי קמחי)

  בבקשה נכתב כי ביולי 2016 גל ושותף נוסף הציעו לדאר לשמש שותף בסטארטאפ חדשני, והבטיחו לו כי יעבירו לו חמישה אחוז ממניות החברה בתנאי שיעביר חצי מיליון שקלים לשניהם.

    

  חודש מאוחר יותר חתמו הצדדים על ההסכם, והכסף, כך על פי הבקשה - הועבר. מאוחר יותר הודיעו השניים לדאר כי העסקה מבוטלת, השותף של גל השיב את הכסף לדאר, ואילו גל לא העביר.

   

  הכחיש. שרון גל בבית האח הגדול ()
  הכחיש. שרון גל בבית האח הגדול

  דאר יצר קשר עם גל בסוף חודש ינואר, ובהתכתבות מפורטת בין השניים שמצורפת לבקשה, כתב כי הוא חייב את הכסף בדחיפות. גל השיב לו כי עבר עליו "חודש מהגיהנום" וכי הוא זקוק לזמן נוסף כדי לטפל בבעיה ולהשיב את הכסף.

   

  "כל מה שקראת בעיתונים זה שטויות", כתב גל לדאר, "הייתי במסע להצלת נפש". דאר השיב כי חייו נהרסו: "סמכתי עליכם, אסור היה לגעת בכסף".

    

  מכתב הבקשה עולה כי הבנק השתמש בכסף שהפקיד דאר לגל כדי לכסות את חובותיו של האחרון. לאחר שהבקשות החוזרות ונשנות של דאר לקבל את הכסף לא נענו, כך נכתב בכתב הבקשה, הוא אף הגיש תלונה נגד גל במשטרה בגין מרמה והונאה.

   

  בתגובה לכתבה נכתב בעמוד הפייסבוק הרשמי של גל: "התקשורת ממשיכה לנצל את שהותו של שרון בבית האח, ללא יכולת לקרוא ולהגיב לכתבות.

  אמש הוגשה בקשה לעיקול כספים של שרון והכנסות עתידיות. במעמד צד אחד!! מה שמסביר לשמחתינו שכל השמועות על הסתבכות בשוק האפור וירידה למחתרת היו קשקוש. מדובר בעניין עסקי של שרון. עניין שעלה בחודש ינואר. כשבועיים לפני כניסתו של שרון לבית האח ויטופל בעוד כשבועיים, כשייצא שרון מבית האח בע"ה. צר לנו שישנם מתמודדים בתוך בית האח שקרוביהם מנצלים את הרוע הזה כדי לפגוע לשרון בסיכויי הזכייה. אנחנו נמשיך לתמוך בשרון שלנו ולהראות לתקשורת שמאמציה לחינם! ורק אהבה תנצח!"

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים