שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זהירות: אוזניות מתפוצצות
  עכשיו גם אוזניות מתפוצצות. צעירה אוסטרלית סובלת מכוויות בפניה וצווארה לאחר שאוזניות אשר מצוידות בסוללות, התפוצצו בעת שהשתמשה בהן במהלך טיסה מבייג'ין לאוסטרליה
  טכנולוגיה יכולה להיות מסוכנת. לאחר סדרה של מקרים ברחבי העולם בהם התפוצצו או התלקחו מכשירי סמארטפון וסוללות של סמארטפונים, הגיע תור האוזניות. כך חוותה על בשרה צעירה אוסטרלית אשר כל מה שרצתה זה להאזין בנחת למוסיקה במהלך טיסתה חזרה הביתה לאחר שביקרה בסין.

   

  הצעירה שנפגעה (צילום מסך)
  הצעירה שנפגעה(צילום מסך)

   

  הצעירה שפרטיה לא נחשפו עדיין, נרדמה במהלך הטיסה כשהאוזניות, שהיו על אוזניה, התפוצצו לפתע ברעש חזק אשר החריד את כל נוסעי המטוס וגרמו לכוויות על פניה וצווארה, כך דיווחה רשות התעופה האוסטרלית. "אחרי שהרגשתי את ההתפוצצות לפתתי את הפנים שלי, מה שגרם לאוזניות לרדת אל הצוואר וגם שם המשכתי להרגיש חום עז, אז הורדתי אותן במהירות וזרקתי על רצפת המטוס. הייתה אש קלילה והרבה ניצוצות, גם כשהן היו על הרצפה" אמרה הצעירה.

   

  דיילים מצוות האוויר של המטוס מיהרו לשפוך מים על האוזניות הבוערות ואנשים בסביבת האירוע החלו להשתעל ולהחנק במהלך יתר הטיסה, אמרה הצעירה. מרשות התעופה האוסטרלית נמסר כי ככל הנראה הסוללות שהיו באוזניות, הן אלו שגרמו להתלקחות הקיצונית, כאמור לא נמסר לאיזו חברה האוזניות היו שייכות וגם לא נמסר באיזו חברת תעופה האירוע התרחש.

   

  בחלק מהאוזניות שקיימות היום יש סוללות, בין אם אלו אוזניות BT נטענות ובין אם אלו אוזניות שמשלבות בתוכן מנגנון אקטיבי לסינון רעשי הסביבה, טכנולוגיה הדורשת מקור כוח שמסופק בדרך כלל כסוללות מובנות בתוך האוזניות עצמן. ככל הידוע, זו פעם ראשונה שאוזניות מהסוג הזה מתלקחות וגורמות לנזק גופני למשתמש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "זהירות: אוזניות מתפוצצות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים