שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
    זירת הקניות

    הזוכות בטקס פרסי הטלוויזיה: "מטומטמת", "האחיות המוצלחות שלי" ו"אורי ואלה"

    בת חן סבג זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בדרמה, שלמה בראבא בפרס השחקן הטוב ביותר, ונלי תגר גרפה את פרס השחקנית בסדרה קומית הטובה ביותר. בקטגוריית הדרמה זכתה "אורי ואלה", בפרס הקומדיה זכתה "האחיות המוצלחות שלי", הסאטירה הטובה ביותר היא "גב האומה" והדרמה היומית הטובה ביותר, על פי בחירת טקס פרסי האקדמה לקולנוע וטלוויזיה, היא הסדרה "מטומטמת". לרשימת הזוכים המלאה

     

    רגע ההכרזה. "אורי ואלה" - סדרת הדרמה הטובה ביותר    (באדיבות ערוץ 2)

    רגע ההכרזה. "אורי ואלה" - סדרת הדרמה הטובה ביותר    (באדיבות ערוץ 2)

    סגורסגור

    שליחה לחבר

     הקלידו את הקוד המוצג
    תמונה חדשה

    שלח
    הסרטון נשלח לחברך

    סגורסגור

    הטמעת הסרטון באתר שלך

     קוד להטמעה:

    "האחיות המוצלחות שלי" ו"מטומטמת" הן הזוכות הגדולות של טקס פרסי האקדמיה לקולנוע וטלוויזיה, שנערך היום (ו') בראשון לציון, בהנחייתם של ירון ברובינסקי ודביר בנדק. "אורי ואלה" של HOT זכתה בתואר סדרת הדרמה הטובה ביותר, ובכך גברה על המתחרות "בני ערובה", "מלאך של אמא" ו"עיקרון ההחלפה".

     

    בראבא בריקוד זכייה (צלום: ירון ברנר) (צלום: ירון ברנר)
    בראבא בריקוד זכייה(צלום: ירון ברנר)

    בקטגוריות השחקנית הטובה ביותר בסדרת דרמה זכתה בת חן סבג, שזכתה גם בפרס התסריט לסדרת דרמה על הסדרה "מטומטמת" ששודרה ב-HOT ובפרס הדרמה היומית הטובה ביותר. בפרס השחקן הטוב ביותר בסדרת דרמה זכה שלמה בראבא על משחקו בסדרת הדרמה "אורי ואלה".


    דינה סנדרסון ויוצרי "אורי ואלה" בעת קבלת הפרס (צלום: ירון ברנר) (צלום: ירון ברנר)
    דינה סנדרסון ויוצרי "אורי ואלה" בעת קבלת הפרס(צלום: ירון ברנר)
    "האחיות המוצלחות שלי", שמשודרת ב-yes, גרפה את פרס הקומדיה הטובה ביותר, ונלי תגר שמככבת בה זכתה בפרס השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית. גם הסדרה הדוקומנטרית "צל של אמת" ששודרה בערוץ 8 של HOT, בלטה כשזכתה בסדרה הדוקומנטרית הטובה ביותר וגרפה עוד שני פרסים.

     

    נלי תגר בעת הזכייה (צלום: ירון ברנר) (צלום: ירון ברנר)
    נלי תגר בעת הזכייה(צלום: ירון ברנר)

    המחזאי אפריים סידון שיצר את "ניקוי ראש" וכתב את "קרובים קרובים", "החרצופים" ועוד, קיבל פרס מפעל חיים בתחום היצירה הטלוויזיונית. 
     

    רשימת הזוכים בקטגוריות המרכזיות:

    דרמה

    "אורי ואלה", HOT

     

    קומדיה

    "האחיות המוצלחות שלי" ( yes)

     

    דרמה יומית

    "מטומטמת" ( HOT )

     

    תוכנית הבידור הטובה ביותר

    "הסטנאפיסטים עם רשף לוי", (קשת)

     

    שחקן בדרמה

    שלמה בראבא ("אורי ואלה", HOT)

     

    שחקנית בדרמה

    בת חן סבג ("מטומטמת", HOT)

     

    שחקן בסדרה קומית

    דרור קרן ("יום האם", קשת)

     

    שחקנית בסדרה קומית

    נלי תגר ("האחיות המוצלחות שלי", yes)

     

    סאטירה ומערכונים

    "גב האומה", (ערוץ 10)

     

    ריאליטי

    "The Voice", רשת

     

    שעשועון

    "לעוף על המיליון", (ערוץ 10)

     

    מגזין פנאי

    "הצינור", ( ערוץ 10)

     

    דרמה לילדים ונוער

    "אוי בוי", (ערוץ הילדים)

     

    סדרה קומית לילדים ונוער

    "אלישע", (ערוץ הילדים)

     

    דוקו-ריאליטי

    "פוליאקובים", (HOT)

     

    בימוי בסדרה קומית

    גורי אלפי, "האחיות המוצלחות שלי"

     

    תסריט של דרמה

    בת חן סבג," מטומטמת"

     

    בימוי בדרמה

    יובל שפרמן, "אורי ואלה"

     

    תוכנית הדוקו:

    "בית ספר לתקווה", קשת

    "אבודים", (רשת)

     

    שחקנית בסדרה לילדים ונוער:

    ג׳וי ריגר, "או בוי"

     

    השחקן בסדרה לילדים ונוער:

    אודי כגן, "אלישע"

     

    סדרת התעודה:

    "צל של אמת", (ערוץ 8, HOT)

     

    תוכנית אירוח הטובה ביותר:

    "שי בשידור", (ערוץ 10)

     

    מהדורת חדשות:

    חדשות 10

     

    תחקירים

    "המקור" (ערוץ 10)

     

    תוכנית אקטואליה

    "לונדון את קירשנבאום", (ערוץ 10)

     

    הסדרה הטובה ביותר לגיל הרך

    "דן ומוזלי", החינוכית

     

    תוכנית הפנאי:

    "הצינור", ערוץ 10

     

     

     תגובה חדשה
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
    לאתר ההטבות
    מומלצים