שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הכי מטוקבקות

   חדש בפיננסים: הלוואה לפרילאנסרים

   כנס שנתי ללשכת סוכני הביטוח, פתרונות פיננסיים לפרילאנסרים, הלוואה להתקנת מערכת סולארית וחשבונית נייר שהיא גם תרומה - חדש על המדף הפיננסי

   פתרונות פיננסיים לפרילאנס

   בנק דיסקונט מציע פתרונות פיננסיים למגזר ה'פרילנסרים'. מדובר בלקוחות עסקיים, ממגוון תחומים,שאינם מנהלים חשבון עסקי בבנק, אינם מעסיקים עובדים, ומנהלים מחזור הכנסות שנתי שנע בין 150 אלף שקל ועד 500 אלף שקל בשנה.

    

   לקוחות אלו נדרשים לרוב לנהל פעילות פיננסית המבוססת על תקבולים נדחים בתנאי "שוטף פלוס" ומתמודדים עם קושי גדול בניהול תקציב מאוזן לאורך זמן.

    

   על פי מחקרים שבוצעו על ידי איגוד הפרילנסרים האמריקאי והפורום האירופאי לפרילנסרים (EFIP), עולה כי בעולם, מודל ה'פרילנסרים' נמצא במגמת עליה והופך להיות מודל העסקה מועדף על הצעירים וכ- 80% מהפרילנסרים, הם בשנות ה- 20 וה- 30 לחייהם.

    

   על פי מחקר זה, אוכלוסיית הפרילנסרים בישראל, נחלקת לשלושה סגמנטים: 25% מהם בתחילת הדרך עם מספר קטן של לקוחות ומחזור קטן, 30% בשלב הצמיחה והרחבת העסק ו-45% ממגזר זה הם מומחים בתחומם , מנהלים עסק עם מעל 20 לקוחות, הם צברו וותק של 5 שנים ויותר.

    

   בין הייתר מציע הבנק, הלוואת "שוטף פלוס עלינו" המעניקה גישור על הקרן עד 4 חודשים ומתאימה לאופן קבלת השכר של פרילנסרים (שוטף + 30, 60 וכו') והלוואת התארגנות של עד 100,000 שקל, בריבית של החל מפריים + 2.5%.

    

   כנס לשכת סוכני הביטוח

   כ-1,700 סוכני ביטוח, חברי כנסת, בכירי ענף הביטוח, שוק ההון ורגולציה צפויים להשתתף בכנס ביטוח חיים ופנסיוני ה-38 של לשכת סוכני ביטוח באילת שיפתח מחר (ב').

    

   הכנס ייפתח בערב יום שני בטקס בו ישתתפו בין היתר:,ח"כ צחי הנגבי, שר התקשורת; גדעון סער, יו"ר הועדה הציבורית לבחינת עתיד ענף הביטוח; דורית סלינגר, הממונה על שוק ההון, ביטוח וחסכון; ד"ר גיא רוטקופף, מנכ"ל איגוד חברות הביטוח; ואריה אברמוביץ, נשיא לשכת סוכני ביטוח.

    

   גם נייר לחשבונית וגם תרומה

   חברת כספיט טכנולוגיות תשלום, חוברת לעמותת פתחון לב במטרה לסייע בגיוס תרומות לרכישת סלי מזון עבור משפחות אלו.

    

   במסגרת שיתוף הפעולה, במהלך שנת 2017 כספיט תמכור גלילי נייר ממותגים במשותף לפתחון לב ולכספיט. בכל קנייה של גליל נייר, תתרום כספיט עבור רכישת הסלים למען מקבלי הסיוע של הארגון.

    

   שוקי מדז'ר סמנכ"ל השיווק בכספיט: "אנחנו מקווים כי כולנו יחד בכספיט ובפתחון לב נוכל להשפיע משמעותית למען המשפחות הנזקקות".

    

   הלוואה להתקנת מערכת סולארית

   חברת כרטיסי האשראי כאל הכריזה על שיתוף פעולה עם אנרפוינט ישראל, במסגרתו תציע הלוואה למימון התקנת מערכות סולאריות ביתיות. ההלוואה, עד לסכום של 100,000 שקל לתקופה של עד 10 שנים, תינתן בריבית משתנה החל מפריים + 2.6%.

    

   לטענת החברה, המערכת תקנה חיסכון בתשלום השוטף כבר מחשבון החשמל הראשון. לדבריה, לאחר התקנת המערכת ניתן יהיה להשיג חיסכון בעלויות צריכת חשמל למשפחה בעלת שימוש ממוצע, אשר מצטבר למעל 100,000 שקל ב- 20 שנה.

    

   מערכת לוחות הסולאריים מתאימה לכל גודל גג החל מ- 70 מ"ר. ככלל אצבע, ניתן לומר כי כל 10 מ"ר של גג מאפשר התקנת לוחות סולאריים בהספק של 1 KW, המפיקים 1,650 קילו וואט שעה בשנה בשווי של כ- 912 שקל לפי תעריף חברת החשמל הנוכחי של 55.3 אג' לקילוואט שעה.

    

   לפנייה לכתב/ת
    תגובה חדשה
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
   מומלצים