שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האב הטרי אמר "שמעת על האחות ששרפו" - והורחק מהפגיה
  על פי הנטען, אב לחש לאשתו משפט שמשתמע כאיום לאחר שבבית החולים מנעו ממנו לגעת בבנו מסיבות רפואיות. הוא נחקר והורחק לשבועיים מהפגיה. בית החולים: אפס סבלנות כלפי איומים

  אב לתינוק בפגיה באסף הרופא הורחק הערב (א') לשבועיים מבית החולים לאחר שלכאורה איים על האחות במקום, שמנעה ממנו לגעת בבנו. על פי הנטען הוא אמר לאשתו "שמעת על המקרה ששרפו אחות...", והוגשה נגדו תלונה.

   

  האב קיבל הוראה לא לגעת בפג מסיבות רפואיות (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
  האב קיבל הוראה לא לגעת בפג מסיבות רפואיות(צילום: shutterstock)
   

  בבתי החולים לא לוקחים סיכונים, פחות משבוע אחרי רצח האחות טובה קררו ז"ל בחולון. האירוע כולו התרחש בסוף השבוע, לאחר שהאחות במחלקת פגים באסף הרופא הרגישה מאוימת על ידי האב. לדבריה, היא ביקשה ממנו לא לגעת בבנו בשל סיבות רפואיות ושמעה אותו לוחש לאשתו על רצח קררו ז"ל. על פי הדיווח שהועבר למשטרה של אשתו של החשוד ניסתה להשתיק אותו מיד.

   

   

  המרפאה בחולון חוזרת לתפקוד מלא    (צילום: ירון ברנר)

  המרפאה בחולון חוזרת לתפקוד מלא    (צילום: ירון ברנר)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  האחות ששמעה את הדברים עירבה את אחראית המשמרת במיידית, והיא דיברה עם האב ובד בבד הזמינה את מחלקת הביטחון של בית החולים. מנהל מחלקת הביטחון אסף ויסלר, יחד עם הנהלת המרכז הרפואי, הנחו לערב את המשטרה בפרטי המקרה. המשטרה חקרה את הבעל בביתו, הוא נעצר ושוחרר בתנאי הרחקה של שבועיים מהפגייה.

   

  המרפאה בחולון, שבה נרצחה טובה קררו ז"ל. היום (צילום: ירון ברנר) (צילום: ירון ברנר)
  המרפאה בחולון, שבה נרצחה טובה קררו ז"ל. היום(צילום: ירון ברנר)

   

  "הנהלת המרכז הרפואי אסף הרופא תגלה אפס סבלנות כלפי איומים על עובדיה", אמר דר' בני דוידזון, מנהל בית החולים. "לא ניתן לטרגדיה הנוראית הטרייה של משפחת קררו לחזור בשנית. אני קורא מכאן לגורמי האכיפה לפעול ביד קשה כלפי כל אלימות באשר היא".

   

  על פי הדיווחים של משרד הבריאות, מידיי שנה ישנם כ-3,000 מקרי אלימות כלפי צוות רפואי. 75 אחוז מהאירועים נחשבים כאירועי אלימות מילולית, 25 אחוז כאלימות פיזית. מידיי שנה מוגשות כ-600 תלונות למשטרה נגד מטופלים ובני משפחותיהם. 

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים