שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  אקספון תשיק מותג סלולר: "תוך 4-2 חודשים"
  חברת התקשורת אקספון טוענת שתכנס בקרוב לשוק הסלולר, לאחר שמשרד התקשורת אישר את הסכם שיתוף הרשתות שלה עם סלקום. על הסכם שיתוף הרשתות חתמה סלקום במקביל גם עם גולן טלקום

  תוך חודשיים עד 4 חודשים: המותג אקספון יפעל גם בשוק הסלולר, זאת בזכות אישור משרד התקשורת להסכם שיתוף הרשתות שלה עם סלקום, אישור שהתמהמה זמן רב.

  מותג טלפוניה ואינטרנט. עכשיו גם סלולר?
  מותג טלפוניה ואינטרנט. עכשיו גם סלולר?

   

  "אנחנו מקימים את החברה מאפס ומשתמשים בטכנולוגיה הכי חדישה שיש כרגע", אמר ל-ynet הבעלים של חברת מרתון 018 אקספון בע"מ, חזי בצלאל. אקספון הביעה רצון להיכנס לשוק הסלולר כבר בתחילת העשור אך התמהמהה, מפאת אי זכייה במכרז התדרים ובעקבות עיכוב אישורים ממשרד התקשורת להסכם שיתוף הרשתות שלה על סלקום, שבמסגרתו סלקום תשתף עמה את הרשת המתקדמת שלה ותתן לה שירותי אירוח ברשתות דור 2 ודור 3.

   

  "צר לי כי התהליך ארך חודשים ארוכים מאז יולי 2016, אך היום אנו יוצאים סוף סוף אל דרך המלך להגשמת חזון הקמתה של הרשת החדשה, לטובתם של כל צרכני התקשורת בישראל", אמר. "הערכה כללית? נציע חבילות לצרכנים תוך חודשיים עד 4 חודשים".

   

  הגשתם צו מניעה נגד איחוד הרשתות של סלקום עם גולן ואלקטרה.

  "בשביל זה היה שינוי מחדש של ההסכם. סלקום התאימו את ההסכם שלנו למה שסוכם בין סלקום לאלקטרה. אנחנו כבר חתמנו ביולי שנה שעברה עם סלקום ומשום מה, משרד התקשורת לא אישר את זה, כי הוא חיכה לראות מה קורה עם גולן טלקום. אחרי שגולן הגישו בקשה לאישור, לקח למשרד פחות מחודשיים לאשר אותה. זה מה שהיה אמור לקחת להם באישור של המהלך שלנו, ואז היינו יכולים להיות כבר באוויר, אז על זה אני קצת כועס".

   

  איך יהיו המחירים? באינטרנט אתם דוגלים במחירים נמוכים כאמצעי שיווק.

  "תחרותיים מאוד והוגנים, נהיה אמינים ושקופים לצרכן. ניתן איכות, רשת חדישה יותר".

   

  אבל זו הרשת של סלקום. 

  "כן אבל אנחנו נהיה יותר מתקדמים כי אנחנו מתחילים בתקופה יותר מתקדמת טכנולוגית".

   

  פלאפון עשתה כבר ניסוי דור 5.

  "נהיה בדור 4.5 שאלה מהירויות בין 4 ל-5".

   

  לפי בצלאל ההסכם בין החברות עודכן, ברם, לפי מה שפורסם קודם לעדכון ההסכם, אקספון תשלם לסלקום עבור רכיבי הרשת כ-45 מיליון שקל בשנה, ב-12 תשלומים חודשיים. עלויות התפעול של רשתות דור 4, 2 ו-3 ישולמו במימון שווה של שתי החברות (בכפוף להסדרי הנחה מסוימים התלויים במספר המנויים של אקספון) ורכיב עלות משתנה ישולם על ידי הצדדים בהתאם לשימוש היחסי בדאטה של שני הצדדים על-ידי מנוייהם.

   

  לפי סלקום, למרות האמור, במהלך עד 5 השנים הראשונות החל מהיום הקובע, אקספון תהיה זכאית להנחה ביחס לתשלומים. כך שהתשלומים הללו יוחלפו בתשלום חודשי למנוי סלקום של 25 שקל בשנה הראשונה, 27.5 שקל בשנה השנייה ו-30 שקל לאחר מכן, בתוספת מע"מ.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אקספון תשיק מותג סלולר: "תוך 4-2 חודשים""
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים