שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האלוף שמחשבו נגנב לא יועמד לדין
  בחודש דצמבר נגנב מחשבו של ראש אכ"א לשעבר חגי טופולנסקי, שפרש מהצבא בעקבות האירוע. בתום חקירת מצ"ח הוחלט לא להגיש כתב אישום נגד טופולנסקי ולהסתפק בנזיפה פיקודית

   

  חגי טופולנסקי (צילום: שאול גולן)
  חגי טופולנסקי(צילום: שאול גולן)

  אלוף במילואים חגי טופולנסקי לא יועמד לדין. כך הוחלט היום (ב') בתום חקירת מצ"ח סביב גניבת מחשבו של ראש אגף כוח אדם לשעבר בחודש דצמבר האחרון. בצה"ל החליטו להסתפק בנזיפה פיקודית מאחר וטופולנסקי לקח את המחשב הצבאי הנייד לביתו ללא האישור המתאים ולא אבטח אותו כנדרש.

   

  שכנו של טופולנסקי מספר על גל הפריצות

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

  בחודש שעבר עצרה המשטרה שישה חשודים מהשטחים, מזרח ירושלים והפזורה הבדואית בחשד לשורת מקרי פריצה לבתים במושבים בשפלה ובדרום, בהם גם הפריצה לביתו של ראש אגף כוח האדם בצה"ל לשעבר, שהודיע על פרישתו בעקבות גניבת מחשבו. נגד השישה הוגשו כתבי אישום.

   

  יממה לאחר הפריצה הודיע טופולנסקי כי הוא פורש מתפקידו. בצה"ל ציינו כי מדובר בקצין הגון וישר שלא היסס ליטול אחריות ולפרוש מיד. הרמטכ"ל קיבל את בקשתו של טופולנסקי וציין כי היא מתקבלת בלב כבד מתוך הערכה אישית עצומה לאלוף. עוד ציין כי מדובר בקצין מוערך ורב זכויות, טייס קרב שנתן את כל חייו למען ביטחונה של מדינת ישראל ומעשיו הם ביטוי לנורמה הנדרשת מכל מפקד.

   

  אלוף חגי טופולנסקי ציין בפני הרמטכ"ל כי כל חייו חונך לקחת אחריות וכך גם דרש מפקודיו. עוד אמר כי צה"ל בכלל ומעמדו בפרט חשובים לו, ותקוותו היא כי מעשה זה יעביר את המסר הנכון למשרתים ולציבור.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "האלוף שמחשבו נגנב לא יועמד לדין"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים