שתף קטע נבחר

אלביט מערכות מתחייבת להעסיק 100 עובדים מערד

משרד הביטחון יזרים למעלה מ-400 מיליוני שקלים בעסקה שחתם עם 'אלביט מערכות' כדי לרכוש אלפי מכשירי קשר מהמפעל, שהתחייב בתמורה להעסיק 100 עובדים בעשור הקרוב בעיר ערד

עסקת ענק לצמצום מצוקת התעסוקה בערד: ביוזמת שר הביטחון, אביגדור ליברמן, מנהל הרכש במשרד הביטחון יזרים למעלה מ-400 מיליוני שקלים כדי לרכוש אלפי מכשירי קשר ממפעל 'אלביט מערכות' בעיר ערד, שהתחייב בתמורה להעסיק 100 עובדים בעשור הקרוב.

בנוסף, צה"ל ומשרד הביטחון יפעלו להעביר לערד פעילויות אחזקה בהיקף של עשרות מיליוני שקלים ב-15 השנים הקרובות.

 

"הלקוח החשוב ביותר הוא צה"ל"

 

אלביט מערכות הודיעה היום כי זכתה בחוזה ממשרד הביטחון לאספקת מערכות רדיו מתקדמות. על פי החוזה, שיתבצע במהלך חמש השנים הקרובות, אלביט מערכות תייצר ותספק מאות מערכות רדיו.  אלביט תרחיב את אתר הייצור והתחזוקה שלה בערד להעסקת 100 עובדים ולדבריה "תהפוך אותו למרכז לייצור ולתחזוקת מערכות רדיו מתקדמות לצה"ל".

 

כאמור, ההזמנה החדשה של משרד הביטחון הינה בתמורה להתחייבותו של המפעל להעסיק כ-100 עובדים לתקופה של עשר שנים. בנוסף, משרד הביטחון יחד עם זרוע היבשה בצה"ל יפעלו להעביר פעילות אחזקה של אמצעי קשר למפעל בערד, בהיקף של למעלה מ-100 מיליון שקלים במהלך 15 השנים הקרובות.

 

השר ליברמן אומר כי ״ביטחון המדינה מורכב גם מהביטחון החברתי של אזרחי ישראל. אני רואה את חיזוק הפריפריה כאחת מהמטרות שמשרד הביטחון צריך לפעול למענן כל הזמן. החיזוק שאנו נותנים במהלך הזה לעיר ערד הוא משמעותי מאד עבור העיר״.

 

ראש עיריית ערד, עו"ד ניסן בן חמו מסר "אני גאה שחברת אלביט ומשרד הביטחון מכירים שוב ביכולותיה של ערד להיות בסיס לתעשייה איכותית. אני מודה לאנשי החברה ולמנהל הרכש במשרד הביטחון על האמון והסיוע לכל אורך הדרך".

 

בצלאל (בוצי) מכליס, נשיא ומנכ"ל אלביט מערכות, אמר: "אנו גאים מאוד על הזכייה בחוזה, המחזק את השותפות האסטרטגית בינינו ובין העיר ערד מחד, ועם צה"ל מאידך. העסקת 100 עובדים בערד תואמת את האסטרטגיה של אלביט מערכות להגביר את הנוכחות שלנו באזורי פריפריה בישראל".

 

 

צפו בכתבת הווידאו על החברה

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בצלאל בוצי, מנכ"ל אלביט
צילום: עדן מולדבסקי/משרד הביטחון
שר הביטחון, אביגדור ליברמן
צילום: עדן מולדבסקי/משרד הביטחון
מומלצים