שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אתגר המטבע: מי מעז לעשות מעשה טוב?

  לקראת יום מעשים טובים, שיתקיים ב-28 במרס, יצאנו לאתגר את באי שוק הכרמל, במשימות טובות. אז מי הסכים לחלק מחמאות? ומי סייע לבסטיונר למכור בשוק? צפו

   

  לקראת יום מעשים טובים, שיתקיים ב-28 במרס, החלטנו לבחון מי מבין ההולכים והשבים בשוק הכרמל, מעז לעשות מעשה טוב, בספונטניות. למעלה ממיליון וחצי ישראלים, צפויים לקחת חלק בפרויקט יום מעשים טובים, שייתקים השנה ב-87 מדינות ברחבי העולם. אבל כמה מהישראלים בשוק הכרמל, מוכנים לקחת על עצמם את אתגר המעשים הטובים?

   

   

  אתגר מעשים טובים: איזה מטבע תגרילו?

  אתגר מעשים טובים: איזה מטבע תגרילו?

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  בתוך אגרטל עמוס במטבעות זהב, הסתתרו להן משימות שכולן מיועדות לעשיית מעשים טובים. על העוברים ושבים בשוק, היה לבחור בין שלל המטבעות, ובספונטניות לבצע מעשה טוב בשוק. האדם הראשון שהגריל מטבע, התבקש לתת מחמאה לאדם הראשון אותו רואה. "יש לך עיניים טובות", הוא אמר לאיש הראשון שנתקל בו. לאחר מכן, על עוברת אורח נוספת, היה לשתף את הרעיון שלה להפוך את העולם לטוב יותר. היא השיבה כי לדעתה, יש לחייך ולצחוק יותר.

   

  אתגר מעשים טובים: מה הגרילו הבנות? ()
  אתגר מעשים טובים: מה הגרילו הבנות?

   

   

  אולי את מטבע הזהב, הגריל האדם שמשימתו הייתה לאסוף 3 אנשים זרים לתמונת סלפי מחויכת. לאחר שהגריל הגיב בשמחה ואמר "משימה קלה". התופרת של השוק, שהיה עלייה לחבר שיר של מעשים טובים, הצהירה כי ביום מעשים טובים, לא תיקח כסף מנזקקים. לסיום הכתבת, מיכל קירזון, החליטה שגם עלייה לעשות מעשה טוב. לאחר שהגרילה את המשימה לסייע לבסטיונר, החלה בשיווק ומכירה של מרכולתו עם חיוך גדול.

   

   

   

  מטבע הזהב: משימה קלה שמעלה חיוך ()
  מטבע הזהב: משימה קלה שמעלה חיוך

   

   

  ב-28 במרס יתקיים יום מעשים טובים, המהווה יום שיא לפעילות שנתית למען הקהילה והסביבה. למעלה ממיליון וחצי ישראלים, צפויים להשתתף בפרויקט שיתקיים השנה ב-87 מדינות. הרעיון מאחורי היוזמה, הוא כי כל אדם יכול לעשות מעשה טוב למען הזולת, מעשה טוב גדול או קטן, שיכול לסייע לאחר - החל בחיוך למישהו, ביקור בביתו של שכן קשיש ועד להתנדבות בפרויקטים למען החברה והסביבה.

   

  רוצים לעשות טוב ולהצטרף ליום מעשים טובים? חפשו בגוגל "יום מעשים טובים" או חייגו *9093 . לפרטים נוספים חפשו 'יום מעשים טובים' בגוגל או בפייסבוק

  http://www.good-deeds-day.org.il/

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רוח טובה
  יד שרה
  כיתבו לנו
  מומלצים