שתף קטע נבחר

יום ה(כמעט) פספוס

ב-23 במרץ 1989 כמעט פגע אסטרואיד בכדור הארץ. מאז מוקדש היום הזה להחלטות חדשות והגשמת חלומות. אלון אולמן יודע איך תוכלו לעשות את זה

היום מציינים בעולם את ה-  Near Miss Day לזכר אותו יום ב-23 במרץ 1989 בו החטיא אסטרואיד ענק את כדור הארץ ב-500 אלף מיילים בלבד. פספוס מזערי ביותר שיכול היה להותיר את כולנו זמן קצר מאוד בחיים. זו הסיבה שהיום הזה מכונה כך, וזו הסיבה שמי שבחרו להכריז על היום הזה כיום של נס קיוו שכל אחת וכל אחד ישאלו את עצמם,לו היו יודעים שאסטרואיד בדרך, מה היו עושים?

 

רבים לאורך השנים בחרו ביום הזה כיום של החלטות חדשות, צעדים חדשים ורענון החלומות הישנים.ממש בסוף השבוע הזה, יגיע לסיבו הרצאות בארה"ב המנטור הישראלי אלון אולמן ששינה גם הוא את חייו אחרי שהרגיש שכמו כדור הארץ בשנת 89, גם הוא היה בסכנה.

 

פספוס מזערי. (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
פספוס מזערי.(צילום: shutterstock)

 

כפי שפרסמנו בראיון עמו בשבוע שעבר, אולמן מגיע לסדרה של 2 הרצאות של "קוד המנצח" בניו יורק ובניו ג'רזי ומתכוון לסייע למשתתפים ללמוד כיצד להשתחרר מתבניות החיים שאינן משרתות אותם ולהגשים את השאיפות והחלומות שלהם. "בשלוש השנים האחרונות, לגמרי במקרה אני נתקלת באנשים מכל מיני מקומות בישראל שמפצירים בי להביא אותו לארה"ב", מספרת המפיקה אפרס מוזס. "הוא שינה לרבים כל כך את החיים. פנו אלי אנשים שסיפרו לי איך בזכותו התחילו לרוץ מרתון, ירדו במשקל, הפסיקו לעשן. המפגש הזה איתו מצליח להוציא רבים כל כך מאיזור הנוחות, להתשחרר מעכבות ופשוט להגשים".

 

אולמן כובש יעדים. אלון אולמן ()
אולמן כובש יעדים. אלון אולמן

 

ביום הזה שבו מציינים את העידוד להגשמת חלומות וכיבוש יעדים שכל אחד מאיתנו וודאי סימן לאורך החיים, יכול להיות שאולמן יכול לתת כמה הכוונות לדרך חדשה. בעשר השנים האחרונות מוביל אלון אולמן שיטה שפיתח בעצמו מול למעלה מ-150 אלף ישראלים וקרוב ל-250 ארגונים שרוצים כולם להגדרת אולמן "לממש את היעדים והיכולות שלהם בעוצמה ובמהירות". אלון, יוצר המודל “פריצת גבולות ו”קוד המנצח” להצלחה מעשית מנחיל את ההכרה וההשראה שהכול אפשרי ותלוי בנו ומציע ידע, סביבה וכלים חדשים להשגת תוצאות יוצאות דופן בחיים ובעסקים.

 

בהרצאותיו בסופ"ש בקרוב, בהפקת O.N.E Production מבטיח אולמן להסביר על תבניות החיים שלנו, איך ולמה אנחנו שולטים בהן וינסה להוביל כל אחד מהמשתתפים קדימה.

 

26/3 בג׳יסיסי בטנפליי- לפרטים נוספים הקליקו כאן

27/3 בסימפוני ספייס במנהטן לפרטים הקליקו כאן

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
כמעט פגע. אסטרואיד כמעט פוגע בכדור הארץ
מומלצים