שתף קטע נבחר

דובר טראמפ בא לתדרוך עם חסה תקועה בשיניים

האינטרנט התפוצץ מצחוק: הגולשים טוענים שדובר הבית הלבן שון ספייסר התייצב לתדרוך היומי כשבשיניו תקוע חתיכה ירקרקה. כשהם גילו את זה - כבר לא עניין אותם לשמוע על ביטוח הבריאות, הקיצוץ במסים או דאעש

 

 

דובר הבית הלבן שון ספייסר, האיש שאמור להציג לעולם את עמדת הנשיא כמעט מדי יום, הפך בחודשיים הקצרים שלו בתפקיד לכוכב בפני עצמו – לא תמיד בהקשרים חיוביים: בחודש שעבר הוא הצליח להסתכסך עם מרכז אנה פרנק; רק לפני שבוע הוא התייצב לתדרוך כתבים כשעל דש חולצתו סיכה הפוכה של דגל ארה"ב (מצב שמשמעותו קריאת מצוקה); והניסיונות שלו להגן על הנשיא דונלד טראמפ זיכו אותו בחיקוי לעגני במיוחד ב"סטרדיי נייט לייב".

נתפס במצלמה. תמונות של ספייסר שהעלו הגולשים הלילה ()
נתפס במצלמה. תמונות של ספייסר שהעלו הגולשים הלילה

אמש (ב') נכתב פרק נוסף בתולדות היחסים בין ספייסר לבין הגולשים ברשתות החברתיות שאוהבים ללעוג לו: דובר הבית הלבן התייצב לתדרוך הכתבים הראשון של השבוע כשבין שיניו תקועה חתיכת אוכל ירוקה, ועד מהרה תמונות תקריב שלה נפוצו בפייסבוק, בטוויטר ובאינסטגרם.

"ארוחת הצהריים של שון ספייסר הופיעה בתדרוך לכתבים". "ניו יורק דיילי ניוז", הלילה ()
"ארוחת הצהריים של שון ספייסר הופיעה בתדרוך לכתבים". "ניו יורק דיילי ניוז", הלילה

גולשים מוכנים להישבע שמה שנראה בין שיניו הוא חתיכת חסה מארוחת הצהריים. כלי תקשורת בארה"ב, מ"הפינגטון פוסט" שמנהל מלחמה נגד הנשיא טראמפ ועד "ניו יורק פוסט", מיהרו לפרסם את התמונות.

 

גולשים לעגו לספייסר בשלל בדיחות, והיו גם מי ששאלו ברצינות מדוע האיש שאמור להיות "הפנים של הממשל" אינו מסתכל במראה לפני שהוא יוצא לפגוש כתבים.


פורסם לראשונה 27/03/2017 22:49

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים