שתף קטע נבחר

כן לאכול או לא לאכול: עשרות אלפי צרכני תזונה ללא גלוטן כבר לא צריכים להתלבט

שטראוס סימנה בפרח 200 מוצרים כבטוחים לצריכה עבור צליאקים וצרכנים המעוניינים לצרוך תזונה ללא גלוטן, וגם - לקראת הפסח שטראוס משיקה צ'ט בוט בפייסבוק שינהל דיאלוג עם צרכני הללא גלוטן, יענה על שאלות, ימליץ על מתכונים ויתן מידע על מוצרים 24/7

הסימון של שטראוס למוצרים ללא גלוטן עומד במוקד קמפיין מודעות רחב היקף המיועד לקהל צרכנים המנהלים תזונה ללא גלוטן. בשנים האחרונות גבר הביקוש למוצרים ללא גלוטן וזאת, בעקבות הגברת המודעות לרגישות לרכיב זה.

  

ממחקרים שערכו בחטיבת הממתקים של שטראוס עולה כי 10% מהאוכלוסיה מנהלים תפריט מלא ללא גלוטן. ברחבי העולם הטרנד נמצא בעלייה – כ-22% מהצרכנים בארה"ב דיווחו השנה כי הם צורכים מזון ללא גלוטן, לעומת 15% בשנת 2013.

 

חברת שטראוס היא מחלוצות העשייה בישראל בתחום המוצרים ללא גלוטן. במהלך פסח תציע חטיבת הממתקים של החברה עשרות מוצרים לטובת אוכלוסייה זו. מוצרים אלו, אשר ישווקו למשך חודשיים, יצטרפו למגוון רחב של כ-160 מוצרים ללא גלוטן, שהחברה מציעה כל השנה. מחיר המוצרים ללא הגלוטן, לקמעונאים, יהיה זהה למוצרים המקבילים המכילים גלוטן.

 

השנה - לראשונה - בעקבות פניות של צרכנים השקנו קו ייצור חדש שמייצר אפיפיות ומאפשר גם לצליאקים ליהנות ממאפה פריך כל השנה.

אייל דרור, מנכ"ל חטיבת הממתקים של שטראוס: "החדשנות המתמדת שלנו באה לידי ביטוי בכל ההיבטים. החל מקווי היצור , הגיוון על המדף ברשתות השיווק ובהנגשת המידע לקהילת צרכני הללא גלוטן.

 

חברת שטראוס השקיעה משאבים רבים – כספיים, אירגוניים ופיתוחיים – על מנת לאפשר בטווח הקצר ייצור של מגוון גדול של מוצרים ללא גלוטן ולהנגישם לאוכלוסייה הרגישה לרכיב זה. מהלך זה מצטרף להחלטה אסטרטגית שקיבלה שטראוס, לסמן כל מוצר מתאים, בכדי להנגישו לרגישים לגלוטן. בין המוצרים: מוצרי המחלבה, מוצרי יד מרדכי, החטיפים המלוחים ומגוון סלטי אחלה. כלל המוצרים מסומנים עם סימון של פרח או בכיתוב "מכיל עד 20PPM גלוטן".

 

בוט ללא גלוטן

לצד החדשנות המוצרית, שטראוס מזמינה את הגולשים להתנסות בבוט שיפעל בפלטפורמה של פייסבוק מסנג'ר וייתן מענה 24/7 לצרכנים שבחרו בתזונה ללא גלוטן. מדובר בשימוש לראשונה במערכת בינה מלאכותית לטובת קהילת צרכנים הנמנעים מגלוטן.

 

N GLUTEN StraussBot היא בוטית-קונדיטורית שגילתה שהיא רגישה לגלוטן ולכן צריכה לבצע התאמה בתזונה שלה. היא תענה על שאלות שנוגעות למוצרי שטראוס ללא גלוטן, תמליץ על מתכונים ומידע נוסף שנוגע בעולם התוכן של הרגישים לגלוטן וכאלה שבחרו בתזונה ללא גלוטן.

 

לשיחה עם N GLUTEN StraussBot - הקליקו כאן

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
בוט ללא גלוטן
שטראוס ללא גלוטן
מומלצים