שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  דרור קרן יחליף את מיכה לבינסון המנוח בבימוי ההצגה "סוס אחד נכנס לבר"

  לאחר שבמאי התיאטרון מיכה לבינסון הלך לעולמו, השחקן דרור קרן, שגם משחק בתפקיד הראשי בהצגה, יחליף אותו במלאכת הבימוי של "סוס אחד נכנס לבר", המבוססת על ספרו של דויד גרוסמן

  כשבוע אחרי שהלך לעולמו הבמאי והשחקן מיכה לבינסון, בתיאטרון הקאמרי מינו את השחקן והבמאי דרור קרן להחליפו בבימוי ההצגה "סוס אחד נכנס לבר".

   

  "עם סיום השבעה על מותו הפתאומי של לבינסון ז"ל, שקטע את מלאכת בימוי המחזה 'סוס אחד נכנס לבר' על פי ספרו של דויד גרוסמן, החליטה הנהלת התיאטרון כי השחקן והבמאי דרור קרן, המגלם את הדמות הראשית במחזה, ימשיך את מלאכת הבימוי", כך נמסר מתיאטרון הקאמרי.

   

  "את האפשרות שהספר 'סוס אחד נכנס לבר' יהפוך להצגה הגה, יזם וקידם מיכה", אמר קרן. "הוא שקד זמן רב על העיבוד ולימים גם צירף את אבנר בן עמוס. בחצי השנה האחרונה ישבנו יחד וגם אני תרמתי את חלקי... אחרי מותו לא הייתה שום אפשרות אחרת מלבד לאחד כוחות ולהמשיך את מה שמיכה התחיל. כל התיאטרון התגייס, ואנחנו נעשה הכול כדי לצאת בסוף יוני עם ההצגה, בהשראתו של מיכה היקר והאהוב שלנו".

   

  מיכה לבינסון ז"ל (צילום: אורן יזרעאל) (צילום: אורן יזרעאל)
  מיכה לבינסון ז"ל(צילום: אורן יזרעאל)

  לבינסון, מאנשי התיאטרון המוערכים בישראל ומי שחתום על הפקות מופת בהן "בדנהיים 1939", "המלביש", "מותו של סוכן" ו"מקווה", הלך לעולמו באופן פתאומי בשבוע שעבר אחרי שנפטר בשנתו בגיל 64.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: שניר קציר
  יחליף את מיכה לבינסון ז"ל. דרור קרן
  צילום: שניר קציר
  לאתר ההטבות
  מומלצים