שתף קטע נבחר

מטה שרון מרחיק את המועמד מעיני התקשורת

ביום שישי הוזמנו עיתונאים למפגש של שרון עם מנכ"לים של חברות היי-טק, אך רגע לפני שהחל נדרשו לצאת מהאולם. הופעה יחידה שמתוכננת לשרון הערב לפני פעילים בחולון עדיין מוטלת בספק. במטה ההסברה מכחישים כי הם מעלימים את המועמד וטוענים כי מדובר במידע מסולף שמפיץ מטה ברק

ביממה הקרובה ימשיך המטה של מועמד הליכוד לראשות הממשלה, אריאל שרון, במגמה שהחל בה בסוף השבוע - להעלימו מעיני הציבור ולמנוע מפגשים בינו לבין התקשורת. בשעה שהפער הגדול בין שרון לאהוד ברק נשמר, במטה שרון מעוניינים למנוע תקריות או פליטות פה מביכות, שעלולות לפגוע במועמד.
היום (א'), פחות מיומיים לפני הבחירות, סדר היום הפומבי של שרון מצומצם מאוד. את שעות היום הוא אמור לעשות בפגישות במשרדו בתל-אביב, והופעה יחידה שמתוכננת לו הערב לפני פעילים בחולון עדיין מוטלת בספק.
הופעתו של שרון ביומן של ערוץ 1 ביום שישי האחרון בוטלה במפתיע. מטה שרון טען כי מערכת היומן הפרה סיכום, לפיו הוא אמור היה להופיע לבדו, מבלי שלפניו או לאחריו יופיע ברק.
ביום שישי נפגש שרון עם מנכ"לים של חברות היי-טק בהרצליה. אף על פי שהתקשורת הוזמנה לאירוע, הרי שבתחילת המפגש דרש האחראי על הקמפיין, אייל ארד, מהעיתונאים לצאת מהמקום, בטענה שהפגישה אמורה להיות סגורה, והתקשורת הוזמנה בטעות. שרון אמר אז למארחיו: "התקשורת אחרי כל הזמן. לפחות עכשיו אפשר לבקש שקט".
האחראית על תיאום האירועים הפתוחים לתקשורת במטה שרון, שלומית ממן, הופתעה לשמוע כי ארד הורה לעיתונאים לצאת מהאולם, וטענה כי לה נמסר שמדובר בפגישה פתוחה. מנהל מטה ההסברה של שרון, ליאור חורב, שלא נכח במקום, מסר הבוקר כי המארחים הם אלה שסירבו לנוכחות התקשורת, אולם דבריו אינם עולים בקנה אחד עם דבריהם של המארגנים במקום, שהיו מעוניינים בנוכחות התקשורת ואף הקצו לה מקום באולם.
חורב דחה את הטענה כי המטה פועל להסתרת שרון עד הבחירות. לדבריו, מדובר במידע מסולף שמפיץ מטה ברק, ואשר לא יועיל, שכן ברק יוחלף בעוד יומיים. ובינתיים, מטה שרון מתכוון לערוך אחר הצהריים סקר פנימי נוסף, שיבחן את אחוז התמיכה יומיים לפני הבחירות. ההנחיה החד משמעית שניתנה במטה ההסברה היא להימנע ככל האפשר מטעויות, ולו הקטנות ביותר.

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום איי פי
שרון. במטהו חוששים מפליטות פה מביכות
צילום איי פי
מומלצים