שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  יש לכם ביטוח כפול? עכשיו תדעו

  פרסום ראשון: ממשק חדש שעלה לאוויר יאפשר לכם קבלת תמונה עדכנית על כל מוצרי הביטוח שלכם והמחיר שאתם משלמים עבורם. כנסו ובדקו

  אין לכם מושג איזה ביטוחים רכשתם? אתר חדש שהשיקה רשות שוק ההון – "הר הביטוח", יאפשר לכם לעשות סדר במגוון הביטוחים הרשומים על שמכם, ללא עלות כספית.

   

  לכניסה ל"הר הביטוח"

   

  על ידי הקלדת פרטים מזהים, יפרוס בפניכם הממשק החדש את כל הביטוחים התקפים הרשומים על שמכם מכל חברות הביטוח – ביטוחי רכב, דירה, ביטוח לעסק, ביטוחי בריאות וביטוחי חיים.

   

  המטרה היא בעיקר למנוע מצב של כפל ביטוח – בו אתם מבוטחים פעמיים על אותו כיסוי. מציאות כזו יכולה לקרות למשל כאשר רכשתם ביטוח בריאות באופן פרטי ובמקביל הצטרפתם לביטוח בריאות קבוצתי במסגרת מקום העבודה.

   

  הממשק מאפשר לכם לבחון גם את מחירי הפוליסה ולהשוות אותם במחשבונים שונים להצעות אחרות של חברות הביטוח.

  בנוסף הממשק מאפשר גם לקבל את כל הפרטים גם עבור קרוב משפחה שנפטר, כך שניתן יהיה בהתאם, לשנות את שם בעל הפוליסה במקרה הצורך, או לממש אותה (במקרה של ביטוח חיים).

   

  אמנם המחשבון מבוסס על נתונים עדכניים שמעבירות חברות הביטוח, אך יש לציין כי ייתכנו מקרים שפוליסה מסוימת קיימת על שמכם גם אם היא אינה מופיעה ברשימה, זאת בשל טעויות בחברת הביטוח או רישום לפי מספר דרכון או ח.פ. ולא לפי מספר תעודת הזהות.

   

  נציין כי האתר, שעלה לאוויר אתמול בלילה ויונגש לציבור רק לקראת היום בערב, מציג מידע על פוליסות ביטוח בלבד. בכל הקשור לאיתור חסכונות פנסיוניים (ביטוח, פנסיה וגמל), קיים ממשק מקביל "הר הכסף" שנועד לתת לכך מענה.

   

  עוד ראוי לציין כי קיימים היום מספר אתרים המשתמשים בשם "הר הביטוח" ומציעים שירותים שונים בתחום. מדובר באתרים פרטיים ויש לשים לב להבדל בינם לבין האתר הרשמי של רשות שוק ההון.

   

  עוד על ביטוח בערוץ "הכסף שלי":  

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים