שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  גיורא שחם מונה לתפקיד מנהל הרשות הממשלתית למים ולביוב
  שר האנרגיה קיבל את המלצת ועדת האיתור לבחירת מנהל רשות המים בראשות שאול מרידור, וימליץ לממשלה למנות את גיורא שחם למנהל הרשות הממשלתית למים ולביוב. שחם יחליף את גראזי ששימש כממלא מקום מאוגוסוט

  שר האנרגיה, ד"ר יובל שטייניץ, קיבל את המלצת ועדת האיתור לבחירת מנהל רשות המים בראשות מנכ"ל משרד האנרגיה, שאול מרידור, וימליץ לממשלה למנות את גיורא שחם למנהל הרשות הממשלתית למים ולביוב. עם אישור הממשלה, יחליף שחם את משה גראזי, ששימש ממלא מקום מנהל רשות המים מאז אוגוסט האחרון.

   

  כתבות נוספות בערוץ הקריירה

   

  חברי ועדת האיתור כללו את המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, אבי ליכט, הממונה על תקציבים באוצר, אמיר לוי,  נציגת נציבות שירות המדינה,איילת קדוש, ונציגת הציבור, טלי גורן.

   

  גיורא שחם, בן 65, בעל תואר B.Sc בהנדסת מים של הטכניון וכן תואר M.Sc בניתוח מערכות משאבי מים של הטכניון. שחם עבד בעבר בחברת מקורות, ובנוסף תכנן וניהל את פרויקט שיקום עמק החולה ואגמון החולה בשנות ה-90.

   

  בשנים האחרונות שימש שחם יועץ לחברות תשתית גדולות בתחום הידרולוגיה עילית והידרולוגיה של מי תהום. בנוסף, ניהל פרויקטים של תכנון הנדסי וייעוץ במשק המים עבור חברות ועמותות, ריכז וניהל את תכנית האב החדשה למשק המים עבור נציבות המים. ריכז את הצוות ההנדסי של הוועדה המשותפת ישראל וממלכת ירדן ליישום פרק המים בהסכם השלום בין המדינות. ביום העצמאות 2012 היה בין מדליקי המשואות בהר הרצל בעבור תרומתו למשק המים בישראל.

   

  שר האנרגיה, ד'"ר יובל שטייניץ, בירך את מר גיורא שחם, לרגל הבחירה למנהל רשות המים, בתקופה בה משק המים צריך להיערך לאתגרים הבאים, ובראשם אספקת מים איכותית הולכת וגדלה במצב של ירידה מתמשכת בכמות המשקעים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים