שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול: טויוטה מזמינה 904 לנד קרוזרים למוסך
  יבואנית טויוטה מזמינה את רכבי הפנאי-שטח למוסכים המורשים כדי לתקן כשל במערכת הפליטה, ועשרות מכוניות מדגם ורסו ואוונסיס להחלפת משענת כסא הנהג. מזראטי מזמינה 35 לבנטה לצורך עדכון תוכנה

  יוניון מוטורס, יבואנית טויוטה לישראל, מזמינה בעלי לנד קרוזר, רכב הפנאי-שטח הפופולרי, למוסכים המורשים. הסיבה לקריאה לתיקון (ריקול) לפי היבואנית: צורך בהחלפת חלקו הקדמי של צינור הפליטה עקב חשש לסדק בתושבת מזרק נוזל האוריאה - החומר המיועד להפחית את זיהום האוויר. לפי טויוטה, בישראל נמכרו 904 כלי רכב הנדרשים להגיע לתיקון, כולם יוצרו בין חודש יוני 2015 לינואר 2016. זמן העבודה המשוער: כשעה.

   

  טויוטה לנד קרוזר - למוסך (צילום: ניר בן זקן)
  טויוטה לנד קרוזר - למוסך(צילום: ניר בן זקן)

   

  ביוניון מזמינים למוסכים המורשים גם בעלי מכוניות מדגם טויוטה ורסו ואוונסיס. לפי היבואנית, בכלי רכב אלה יש להחליף את משענת כסא הנהג (באוונסיס גם את זו של הנוסע לצדו), אשר כוללת כרית אוויר צדית. ביצרנית חוששים כי בעת תאונה כרית האוויר לא תפעל כהלכה. בסך הכל תזמין יוניון 36 בעלי כלי רכב מדגמים אלה, אשר יוצרו בין אוגוסט 2016 ואוקטובר 2016. זמן העבודה המשוער מוערך בכשעה עד שעתיים.

   

  בעלי מכוניות טויוטה המעוניינים לבדוק האם גם רכבם כלול בקריאת התיקון, יוכלו לברר זאת באזור המתאים באתר החברה.

   

  בקריאה אחרת לתיקון תזמין היבואנית אוטו איטליה בעלי מכוניות מדגם מזראטי לבנטה למוסך. לדברי היבואנית, בעלי 58 מכוניות מדגם לבנטה שיוצרו במהלך השנים 2016 ו-2017, יתבקשו להגיע למרכז השירות של החברה ברחוב דרך מנחם בגין 154 בתל אביב, לצורך עדכון תוכנה. במסגרתו יעודכן מחשב ניהול המנוע, כדי למנוע בעיית ירידת סל"ד במהירות נמוכה ומעבר של תיבת ההילוכים ממצב נסיעה להילוך סרק.

   

  מזראטי לבנטה, למוסך (צילום: ניר בן זקן)
  מזראטי לבנטה, למוסך(צילום: ניר בן זקן)

   

  כל בעלי המכוניות צפויים לקבל מכתב בו יוזמנו למוסך, אך יוכלו לוודא זאת באמצעות מוקד שרות הלקוחות בטל. 6867*.

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ריקול: טויוטה מזמינה 904 לנד קרוזרים למוסך"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים