שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  איבריה של מלכת היופי נתרמו והצילו חמישה

  משפחתה של הדוגמנית ומלכת היופי נילי דרוקר ששון ז"ל שהלכה לעולמה בנסיבות טראגיות הסכימה לתרום את איבריה. אתמול בוצע מרתון השתלות בעקבותיו ניצלו חייהם של חמישה חולים. לבה הושתל בחולת לב, אם לשלושה

  במותה הצילה חיים: איבריה של מלכת היופי נילי דרוקר ששון ז"ל, שמתה בנסיבות טראגיות, הושתלו והצילו את חייהם של חמישה ישראלים.

   

  דרוקר ששון הלכה לעולמה בבית החולים איכילוב ביום חמישי האחרון. משפחתה נענתה לפניית המרכז הלאומי להשתלות איברים, והסכימה לתרום את איבריה להשתלה.

   

  במרתון השתלות בו השתתפו עשרות אנשי צוות, נתרמו מגופה לב, ריאות וכליות שהצילו את חייהם של חמישה ישראלים. לבה הושתל בגופה של אם לשלושה.

   

  דרוקר ששון על שער לאשה לאחר הזכיה ב- 1986 (ארכיון "ידיעות אחרונות") (ארכיון
  דרוקר ששון על שער לאשה לאחר הזכיה ב- 1986(ארכיון "ידיעות אחרונות")

   

  דרוקר ששון הלכה לעולמה שלשום (ה') בבית החולים איכילוב בתל אביב, כשהיא בת 48. הלוויתה התקיימה אתמול (שישי) בבית העלמין בקרית שאול.

    

  דרוקר ששון נולדה בבאר שבע, וכונתה "ברוק שילדס הישראלית". בשנת 1986 ערב בחינות הבגרות, כשהיא בת 18, נבחרה למלכת היופי של ישראל. היא התגוררה בניו יורק שם למדה אמנות ולסירוגין גם בהונג קונג.

   

  היא הייתה נשואה ליצרן הבגדים מוריס ששון. בנה מור שהיה גולש מקצועי, מצא את מותו ביום הולדתו ה-19 בשנת 2007, בנסיבות זהות. אמו נטמנה כעת לצד קברו של בנה. 

  לפנייה לכתב/ת
  ארכיון "ידיעות אחרונות"
  נילי דרוקר ששון ז"ל. איבריה הצילו חמישה איש
  ארכיון "ידיעות אחרונות"
  ד"ר רק שאלה
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים