שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  הבעלים של הפועל ירושלים מצופה בטפלון
  תקשורת הספורט לא טועה כשהיא קובעת שבמכבי האחראים לכישלון הם הבעלים והמנהל המקצועי. לגבי ירושלים, התקשורת מתעלמת מהבעלים ומהמנהל המקצועי ושומרת עליהם כאתרוגים

  יש רבים וטובים, לא רק בתקשורת הספורט, שלא מפסיקים לפזם את השיר הנהדר "יש לי יום יום חג", ולא בגלל חג הפסח שחלף לו. הם שרים אותו בגלל שמכבי תל אביב בכדורסל גורמת להם השנה הנאה רבה. הרבה שנים, אולי אף פעם, הם לא נהנו כל כך.

   

  כן, זו לא טעות. מכבי פוקס תל אביב גורמת הנאה לכל מי ש"לא אוהבים" אותה או שמתחשבנים איתה. הנאה לכל מי שלפני שלוש שנים קרעו בגדיהם, שמו אפר על ראשם והתאבלו אחרי הזכייה בגביע היורוליג עם דייויד בלאט. גם בשנתיים האחרונות היו להם רגעי אושר והנאה צרופה, והשנה ההנאה שלהם כפולה ומכופלת וכל הפסד של מכבי גורם להם להשמין מנחת. חשוב לומר כי מכבי נותנת להם את כל הסיבות הטובות ליהנות עם רצף של החלטות מקצועיות ומנהליות שמתבטאות בלוח התוצאות.

   

  ירושלים מול ת"א (צילום: עוז מועלם)
  ירושלים מול ת"א(צילום: עוז מועלם)

   

  הנאתם של מי שלא אוהדים את מכבי מקבלת רוח גבית עזה מתקשורת הספורט. קחו לדוגמה את ההתייחסות לעונה הגרועה של מכבי מול ההתייחסות לעונה הגרועה של הפועל ירושלים. שתי הקבוצות שנחשבות כבכירות בכדורסל בישראל (לפחות מבחינת התקציב) הציבו לעצמן העונה מטרות מדויקות – לכבוש את אירופה ולקחת בהליכה את התארים בישראל. יש הבדל גדול ביניהן. אחת עם רקורד נהדר באירופה ובישראל, והשנייה צעירה ובעלת יומרות שמעתיקה ומשכפלת את השיטה של הוותיקה ממנה ומנסה לקצר את הדרך לצמרת הכדורסל האירופי.

   

  אבל היום, כשהמשחקים על התואר המקומי מעבר לפינה, איפה הן ואיפה המטרות. שתיהן נכשלו בזירה האירופית ובזירה המקומית, זאת למרות שהאליפות עוד פתוחה (לפי איך שמכבי משחקת, גם מקום בפלייאוף לא מובטח, אלא אם נס בדלונה, נס ז'לגיריס ואולי נס מילנו ישכפלו את עצמם. זה נכון גם לגבי ירושלים).

   

  תקשורת הספורט לא טועה כשהיא קובעת שבמכבי האחראים לכישלון הם הבעלים והמנהל המקצועי שבחרו שחקנים ומאמנים לא מתאימים. לגבי ירושלים, התקשורת מתעלמת מהבעלים ומהמנהל המקצועי, שכנראה מצופים בטפלון, שומרת עליהם כאתרוגים ולא מטילה עליהם את אותה אחריות לשחקנים שהחתימו. האשם הוא הש.ג שעל הקווים.

   

  תקשורת הספורט מעסיקה הרבה "מומחי כדורסל" נותני עצות, רבים מהם העלו השנה הרבה ק"ג של נחת. יש ביניהם מי שכלל לא קיבלו הצעת עבודה מאף בעלים

  של קבוצת כדורסל כדי לבנות קבוצה או להוביל אותה. יש גם מומחים שהעלו הרבה חלודה מאז דרכו לאחרונה על פרקט, אך הם יודעים להסביר, לאחר מעשה, את השגיאות של הבעלים/המנהל/המאמן/השחקן שקבוצתו הפסידה. ויש כמובן מומחי כדורסל "אובייקטיביים", שלא כל כך הצליחו כשמילאו תפקידים על הפרקט גם במכבי וגם בירושלים או במקומות אחרים, וקיבלו מהתקשורת הזדמנות נהדרת לסגור חשבון כי הם לא שוכחים ולא סולחים. הללויה.

   


  פרסום ראשון: 19.04.17, 01:32
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "הבעלים של הפועל ירושלים מצופה בטפלון"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים