שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ריקול: ימאהה מזמינה 501 אופנועים למוסך
  יצרנית האופנועים היפנית מזמינה כמה מאות בעלי אופנועים למוסכים המורשים עקב חשש להתרופפות הכידון. וגם, ניסאן מזמינה למוסך כמה עשרות בעלי מוראנו

  יבואנית אופנועי וקטנועי ימאהה לישראל, חברת מטרו, תשלח בקרוב מכתבים אישיים ל-501 בעלי אופנועים מהדגמים MT09, MT09TRA, XSR900, ותזמין אותם למוסכים המורשים. לדברי החברה, ימאהה זיהתה כי הכידון בדגמים האמורים עלול להשתחרר ולכן נדרשת החלפת "תמך כידון תחתון" - כדי למנוע "מצב העלול להביא לאבדן שליטה על האופנוע".

   

  ימאהה MT09 - למוסך
  ימאהה MT09 - למוסך

   

  לדברי מטרו, החלפת החלק הנדרש תארך כחצי שעה, ובעלי האופנועים יוכלו לבצע את הריקול לאחר היערכות היבואנית. בעל אופנוע המעוניין לוודא אם

  הוא צפוי לקבל הזמנה למוסך, יכול לבדוק זאת באמצעות אזור הריקול באתר החברה או במוקד שירות הלקוחות של מטרו בטל. 03-6335700. רשימת המוסכים המורשים מתפרסמת באתר היבואנית.

   

  בקריאת תיקון נוספת מזמינה חברת קרסו, יבואנית מותג ניסאן לישראל, 51 בעלי מכוניות מדגם מוראנו שיוצרו בין ה-17.7.2013 ו-16.4.2015 למוסך. לדברי היבואנית, הקריאה לתיקון מתבצעת עקב חשש לדליפת נוזל הידראולי מצינור לא תקין במערכת ההגה. במקרה כזה ייפגע תגבור ההגה ויידרש כוח רב מהרגיל כדי להפעילו בעיקר במהירות נמוכה. לדברי קרסו ישנה סכנה כי נוזל הגה הכוח עלול לדלוף על חלקי המנוע החמים ולהתלקח.

   

  ניסאן מוראנו - למוסך
  ניסאן מוראנו - למוסך

   

  בימים הקרובים צפויה היבואנית להזמין את בעלי המכוניות לאחד המוסכים המורשים כדי להחליף את הצינור. להערכת קרסו, זמן העבודה יהיה כשעה ו-10 דקות. בעלי מכוניות המעוניינים לבדוק אם הם צפויים לקבל הזמנה למוסך, יכולים לפנות לאתר האינטרנט של המותג בישראל, או בשירות הלקוחות בטלפון 3575*. 

   

  יש להזכיר כי תקנות הרכב בישראל קובעות כי בעל הרכב לא יישא בכל הוצאה הקשורה לקריאה חוזרת לתיקון. עוד קובעת התקנה כי חובה לבצע את התיקון תוך שישה חודשים, וכי מי שלא יעשה זאת לא יורשה לחדש את רישיון הרכב או להעביר עליו בעלות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "ריקול: ימאהה מזמינה 501 אופנועים למוסך"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים