שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  השתקמתי מתאונת דרכים, עכשיו מחפש אהבה
  בפוסט שריגש אלפי ישראלים בפייסבוק, פונה חן בן ה-28 לקוראים ובעיקר לקוראות, ומספר על התאריך ששינה את חייו, אותו יום ארור שבו עבר תאונת דרכים קשה. "כן, אני יושב על כיסא גלגלים, אך השיקום והחזרה לחיים עצמאיים מתגמדים לעומת הקושי למצוא אהבה", הוא כותב ומקווה שבעקבות החשיפה תגיע האחת שתרגש אותו

  חן ברוך הוא ללא שום ספק גיבור השבוע ברשת. בזמן שאחרים מחפשים אהבה על הבר או באתרי היכרויות, חן החליט לפתוח את ליבו ושיתף את הסיפור האישי שלו כדי למצוא את האחת. לפני כמה ימים הגיח בפייסבוק פוסט ויראלי שמספר בגוף ראשון על בחור חמוד שמחפש אהבה. הבחור האמיץ פנה אל עם ישראל כדי לסייע לו, והפוסט התחיל כך:

   

  "רוב האנשים חוגגים יום הולדת בתאריך שבו נולדו, אני חוגג את התאריך ששינה את חיי מקצה לקצה. בתאריך 19.7.2007, התעוררתי למציאות חדשה, מציאות של הסתגלות יום יומית שונה. הדברים שהיו לי פעם מובנים מאליו, כבר אינם. ללכת, לטפס מדרגות, להיפגש עם חברים, לנסוע ממקום למקום, להתאמן ולרקוד, כל אלה קיבלו משמעות חדשה מהרגע שנפגשנו, אני והכיסא. על רוב הקשיים התגברתי. היום אני בן 28, רווק, וכן, אני יושב על כיסא גלגלים לאחר תאונת דרכים שעברתי. השיקום והחזרה לחיים עצמאיים מתגמדים לעומת הקושי למצוא אהבה".

  חן ברוך (צילום: אוסף משפחתי)
  חן ברוך(צילום: אוסף משפחתי)
   

  בהמשך הפוסט, חן ביקש מהחברים שלו בפייסבוק להפשיל שרוולים ולעזור לו להפיץ את הפוסט על מנת למצוא את המיועדת, אבל הוא לא האמין שההשפעה של הבקשה הצנועה שלו תגיע אל כל כך הרבה אנשים. אלפי אנשים הגיבו ושיתפו את הפוסט, וגם אנחנו היינו חייבים להבין את הרקע לסיפור המעניין הזה מהגיבור שלו, חן ברוך.

   

  אז מה הביא אותך לכתוב פוסט בפייסבוק? זה נורא אמיץ.

  "כמובן שמה שהביא אותי לכתוב את הפוסט היה הרצון בקשר. נורא קשה במצבי למצוא בת זוג או אהבה. ניסיתי כבר מלא דרכים, כולל אתרי היכרויות ועוד, אבל ללא הצלחה. לצערי, ברגע שנתקלים בכיסא או שאני מעלה את הנושא בשיחה, זה ישר מרתיע והחלטתי לאזור אומץ ולנסות".

  הפוסט של חן (צילום: facebook)
  הפוסט של חן(צילום: facebook)
   

  ציינת בפוסט שאתה חוגג סוג של יום הולדת. איך התאונה שעברת משפיעה עלייך?

  "ברוב המקרים אני מצליח להסתדר, ולא מרגיש שינוי. היום אני בן 28 ומתנהל עצמאית. אני מחזיק דירה ורכב. מתנייד לבד, יוצא, מבלה ומתאמן - אפילו קרוספיט. אני יוצא לתחרויות בחו"ל במסגרת בית הלוחם בחיפה בענף טניס שולחן. השוני מורגש במבטים של אנשים, וביחס כאילו אני חולה או צריך עזרה בכל דבר. והשוני העיקרי מורגש כאשר אני מנסה לגשת לבנות המין השני ומרגיש את הדחייה, למרות שאני מרגיש שאני לא שונה מכל אדם אחר. אני מבין את הרצון של אנשים לעזור ומכבד את זה, אבל הייתי שמח אם הייתה יותר הבנה שנכה הוא לאו דווקא נזקק או תלוי, כי אני מנהל אורח חיים עצמאי לכל דבר".

   

  אילו תגובות קיבלת לפוסט? כבר קיבלת פניות מנשים?

  "אכן יש היענות מרשימה, אני מקבל פנויות מנשים וגברים כאחד, ומופתע מהכמות. התגובות לפוסט קשורות בעיקר לאומץ לשתף נושא אישי שכזה. הגיבו לי גם נשים שמחפשות אהבה, אבל חלק מהן לאו דווקא בקבוצת הגיל או במצב המשפחתי שלי. גם תגובות מעניינות יש, החל מאנשים שמציעים לי להרצות על בטיחות בדרכים ועל הסכנות שבכבישים, ועד להצעות להשתתף בתוכניות היכרויות ודייטים. אפילו פנתה אליי מישהי מחו"ל, אבל אני לא יודע כמה זה באמת יכול להתקדם. בינתיים אני זורם ומקווה שתגיע האחת שתרגש אותי".

   

  לפייסבוק של חן ברוך

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "השתקמתי מתאונת דרכים, עכשיו מחפש אהבה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אוסף משפחתי
  מחפש את האחת שתרגש אותו. חן ברוך
  צילום: אוסף משפחתי
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים