שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  אינטו תגייס 17 מיליון שקל להקמת מעונות סטודנטים בארה"ב
  הרשת החברתית להשקעות בנדל"ן פרסמה תשקיף לגיוס הון עבור פרויקט מעונות סטודנטים באוניברסיטת ויסקונסין בארה"ב
  חברת אינטו של ערן רוט ודב קוטלר, פרסמה תשקיף לגיוס הון עבור פרויקט נדל"ן בארה"ב. התשקיף שפרסמה, מיועד לגיוס הון לצורך הקמת מעונות סטודנטים שיכללו 310 מיטות והשכרתם, בטווח של עד שלוש שנים עד למכירתם. הפרויקט יבנה בסמוך לאוניברסיטת וויסקונסין-אושקוש, אחת האוניברסיטאות הגדולות בוויסקונסין. הגיוס יתאפשר רק לחברי המאגר של אינטו, אליו ניתן להירשם ללא עלות באתר האינטרנט של החברה.

   

  אינטו מעוניינת לגייס תחת המסגרת של התשקיף כ-17 מיליון שקל כאשר, התשואה הפשוטה הצפויה למשקיע היא החל מ- 17.25% לשנה לפני מס. את הקרקע להקמת הפרויקט תרכוש אינטו יחד עם היזם המקומי Annex Student Living, המתמחה בהקמת מגורי סטודנטים והפעלתם, ואיתו כבר בצעה החברה בעבר שני פרויקטים. חלקה של השותפות המנפיקה בפרויקט יעמוד על 90%.

  דב קוטלר וערן רוט (מקס מורון)
  דב קוטלר וערן רוט(מקס מורון)
   

  השותפות תפעל להריסת המבנים הקיימים כיום על הקרקע, וכן לשינוי ייעודה לטובת מעונות סטודנטים ולהקמת הפרויקט והשכרתו. בכוונת השותפות להקים את המעונות במשך תקופה של כשנה וחצי, ולאחר מכן להתחיל ולחלק למשקיעים החזרים רבעונים קבועים מהשכרת המגורים לסטודנטים. עפ"י התשקיף, במידה ובתום הבניה לא יושכרו מעונות הסטודנטים בתפוסה של לפחות 65%, ישלם היזם למשקיעי אינטו, במשך כל שנת הפעילות הראשונה, תשלומים שישקפו שיעור השכרה של 65%, והכל בהתאם לתכנית העסקית. בהמשך, בכוונת השותפות למכור את הפרויקט תוך 36 חודשים.

   

  ההכנסות ממכירת ההפרויקט מוערכות בכ-85 מיליון שקל (כ-23 מיליון דולר), והרווח בגינו, לאחר עלויות ההקמה המוערכות בכ-69 מיליון שקל (כ-18.8 מיליון דולר), עשוי להגיע לכ-16 מיליון שקל (כ-4.2 מיליון דולר).

   

  מדובר בהשקעה בסוגי נדל"ן שונים בארה"ב, מערב אירופה וישראל, לתקופה של עד 36 חודשים, אשר מאפשרים למשקיעים ליהנות מתשואה צפויה של כ-15% בשנה נטו לפני מס, בהשקעה במסלול הון, וריבית צפויה של כ-10% (לפחות) לשנה בהשקעה במסלול חוב, אלא אם הוגדר אחרת. את המגעים עם הרשות ניהלה מטעם אינטו עו"ד שיראל גוטמן, ממשרד אגמון ושות' רוזנברג הכהן ושות'.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אינטו תגייס 17 מיליון שקל להקמת מעונות סטודנטים בארה"ב"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים