שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  עליות בנעילת המסחר בת"א; מיי סייז נפלה ב-11.3%
  מדדי ת"א 35 ות"א 125 עלו ב-0.3%, ת"א בנקים עלה ב-1 - לאומי טיפס ב-1.3%. דואר ישראל ניתק את הקשרים עם מיי סייז. הנפקת מניות הורידה את מניית אלוני חץ ב-2.7% במחזור השלישי בגודלו בבורסה

  המסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב ננעל (ה') בעליות. מדדי ת"א 35 ות"א 125 עלו ב-0.3%, ת"א בנקים עלה ב-1.1% - לאומי טיפס ב-1.3%.

   

  אופקו הובילה את ת"א 35 עם עלייה של 4%, פרטנר סגרה אותו עם ירידה של 3.1%. אלוני חץ שירדה ב-2.7% ריכזה מחזור ענק - השלישי בגודלו בבורסה - של 67 מיליון שקל (פי 11 מהממוצע ליום) במסגרת הנפקת מניות.

   

  מחוץ למדדים המובילים, מיי סייז נפלה ב-11.3% לאחר הודעת הדואר על ניתוק קשר עם החברה, בעקבות הודעת מיי סייז על הסכם בין הצדדים, בניגוד למצב הדברים בפועל.

   

  מניות מובילות

  בעלי המניות של קבוצת גולף החליטו באסיפת בעלי המניות שהתקיימה אתמול שלא לאשר את מדיניות התגמול החדשה ליו"ר הדירקטוריון אפי רוזנהויז ולמנכ"ל רביב ברוקמאייר. מדיניות התגמול כוללת בונוס למנכ"ל וליו"ר הדירקטוריון שמותנה בעלייה ברווח התפעולי השנתי ובשיעור הרווח התפעולי ביחס לתוצאות שנה קודמת.

   

  כמו כן כוללת מדיניות התגמול רכיב של מענק שנתי בהתאם לביצועים של החברה, השגת יעדים, השאת רווחים והצלחת החברה. באסיפה ביקשו בעלי המניות לאשר לברוקמאייר שכר חודשי של 110 אלף שקל ל-100% משרה ולרוזנהויז 65 אלף שקל ל-50% משרה.

   

  דוחות סיטיקון, זרוע הנדל"ן במדינות הנורדיות של גזית גלוב: הכנסות דמי שכירות ברבעון הראשון הסתכמו בכ-66.1 מיליון יורו לעומת כ-63.3 מיליון יורו ברבעון המקביל אשתקד.

   

  הגידול בסך של כ-4.4% נובע בעיקרו מפרויקטים שפיתוחם הסתיים (בעיקר השלב הראשון בפרויקט ההרחבה של Iso Omena) ומרכישת הבניין הנוסף בברגן, נורבגיה. הגידול קוזז כתוצאה ממכירה של נכסים שאינם נכסי ליבה.

   

  הרווח הנקי המיוחס לבעלי מניות החברה הסתכם ברבעון בכ-28.5 מיליון יורו לעומת רווח של כ-57.3 מיליון יורו ברבעון המקביל אשתקד. הירידה ברווח נובעת בעיקרה משערוך נכסים גבוה יותר ברבעון המקביל אשתקד.

   

  חברת הביומד פלוריסטם דיווחה על קבלת אישור לפטנט ה-100, ובכך מציינת החברה אבן דרך משמעותית בכל הקשור לחיזוק הקניין הרוחני שלה. 100 הפטנטים המאושרים של החברה ויותר מ-110 בקשות נוספות הממתינות לאישור, מכסים יותר מ-30 פיתוחים חדשניים שונים, ובהם פטנטים על ריבוי תאי הPLX ועל ההרכב הפרמקולוגי של החומר בו הם מתרבים, פטנטים על המתודולוגיה לקציר התאים, פטנטים על השימוש בתאי ה-PLX לטיפול במגוון רחב של התוויות, ופטנטים על מכשור מתקדם שפותח לצורך ריבוי והפשרה של התאים.

   


  פרסום ראשון: 20.04.17, 10:44
  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עליות בנעילת המסחר בת"א; מיי סייז נפלה ב-11.3%"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים