שתף קטע נבחר

הצלם הכי צעיר: בן שנתיים מצלם רגעים בחייו

הילד סטנלי ג'ונס מבריטניה קיבל מצלמה מאביו הצלם והתחיל לצלם. נראה שהילד, למרות גילו הצעיר, קיבל את הכישרון מהאב וכבר בעל חשבון אינסטגרם עם אלפי עוקבים. מדובר במקצוען? צפו בתמונות ותחליטו

חשבתם פעם איך נראה העולם בגיל צעיר? סטנלי ג'ונס בן השנתיים מבריטניה, בנו של צלם (שבין השאר מצלם את הצבא הבריטי), קיבל מאביו מצלמה שהאב כבר לא השתמש בה, למד מה צריך לעשות ופשוט התחיל לצלם את כל מה שמסביבו בבית ובחצר. "לימדתי אותו איפה הוא צריך ללחוץ וכמובן להנחות אנשים לומר 'צ'ייז'", מספר האב הגאה, טימותי ג'ונס.

 

 

קראו עוד:

צילומי התינוקת שגרמו לכולם לחייך

החתול והתינוקת: המתנה המושלמת לאחות התאומה

4 ילדים ב-3 שנים: ההורים שהכל קטן עליהם

 

הילד, שמיום היולדו רואה את אביו עם מצלמה, צילם את הוריו, את הנעלים שלו, הכלב, רהיטים בתוך הבית ואת הצל שלו. במהלך סדרת הצילומים, האב לא התאפק וצילם את סטנלי במצלמה שלו. "סטנלי בעיקר נהנה ללחוץ על הכפתור ולהסתובב בבית ובחצר", מספר טימותי. "אחרי שהוא סיים הסתכלתי על כל התמונות שהוא צילם ובחרתי את אלו שהיו נראות לי הכי טובות".

סטנלי בפעולה, נתפס בעדשת המצלמה של אביו ( )
סטנלי בפעולה, נתפס בעדשת המצלמה של אביו
 

אם תהיתם מה התוכניות של הצלם הצעיר, מדובר בתחביב ולא ביוזמה חד פעמית. לילד יש כבר חשבון אינסטגרם עם 7,685 עוקבים שמנוהל על ידי הוריו, ונראה שלמרות גילו הצעיר (מאוד!) התפוח לא נופל רחוק מהעץ. יש למה לצפות בעוד כמה שנים, רק שילמד קודם לדבר מעבר למילים בסיסיות כמו "צ'ייז".

 

הנה התמונות של הצלם הצעיר:

 

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )
 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 ( )

 

סטנלי מרוכז במצלמה ונתפס בעדשה של אביו:

 

 ( )
 ( )

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים