שתף קטע נבחר

מרגישים בטוחים כאן: מדוע תושבי החוץ רוכשים דירות בישראל

בשנים האחרונות הולך ומתפשט הטרור בעולם ולא בכדי בכל פעם שמתרחש פיגוע באירופה או בארה"ב נרשמת עלייה בהתעניינות של יהודים מרחבי העולם בעלייה ורכישת נדל"ן בישראל, אבל אין מדובר רק בשינוי פיזי לסביבה בטוחה יותר, אלא במרכיבים רבים שצריכים להילקח בחשבון, הן מצד הרוכש והן מצד המוכר

בשיתוף סודות הנדל"ן 

 

בשנה החולפת נרשמו בכל 48 שעות התראה לפיגוע או אירוע טרור ברחבי אירופה ו/או ארה"ב. החיים תחת חשש מאירוע כזה או אחר יוצרים פגיעה בביטחון האישי וברווחת חיינו, אפילו ביכולת שלנו לצאת לחופשה וליהנות מזמן רגוע, ובכך נפגעת גם התיירות במדינות השונות. כל זה לצד התגברות האנטישמיות ברחובות מביאים את הקהילות היהודיות בחו"ל בכלל ובאירופה בפרט, להסתער על ישראל ולחפש דירות באיזור המרכז במטרה לפתוח חיים חדשים ובטוחים.

 

 

בשנה החולפת בוצעו אלפי עסקאות עם תושבי חוץ - כשמשפחה מעתיקה את כל חייה מארץ אחרת, היא צריכה לקחת בחשבון מרכיבים רבים מעבר לשינוי התרבותי והבדלי השפה: סביבה שכונתית נעימה ובעיקר תואמת את הצרכים לה היו רגילים, בתי כנסת, מערכת חינוך עוטפת, בהתאם להרכב המשפחה: בתי ספר, גנים, מעונות, וכמובן דירה שבה ירגישו "בבית", גם בארץ החדשה בה יבלו את המשך חייהם.

 (צילום: shutterstock) (צילום: shutterstock)
(צילום: shutterstock)

מצדו של מוכר הנכס, מומלץ לדעת מראש מהיכן מגיעה המשפחה המתעניינת ברכישה, להבין מה חשוב לה מבחינת הצרכים האישיים ולהציע לה את הפתרונות המתאימים. לעיתים יש צורך בעזרה מקצועית שתאפשר ליצור עסקה משתלמת לכל הצדדים. 

 

בשיתוף סודות הנדל"ן

 

 


פורסם לראשונה 02/05/2017 21:38

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: shutterstock
רגישים בטוחים יותר בארץ
צילום: shutterstock
מרצ'לו אינצ'יליני
מומלצים