שתף קטע נבחר
הוסף כתבה
היציע הווירטואלי
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  התגלמות הרוע בזירה
  ברון סטרומן ממשיך לעשות שמות ב־WWE. בלילה שבין ראשון לשני הוא שלח את רומן ריינס אל מחוץ לזירה מדמם, ואפילו אנשי העזרה הראשונה לא מנעו ממנו להמשיך לתקוף. אם ימשיך ככה, גם "החיה" ברוס לסנר לא יוכל לעמוד נגדו

  ברון סטרומן ממשיך לעשות שמות ב־WWE. בלילה שבין ראשון לשני הוא שלח את רומן ריינס אל מחוץ לזירה מדמם, ואפילו אנשי העזרה ראשונה לא מנעו ממנו להמשיך לתקוף. אם ימשיך ככה, גם "החיה" ברוס לסנר לא יוכל לעמוד נגדו

   

  הלילה שבין ראשון לשני רק הוכיח לי ולחובבי היאבקות מי הוא באמת אריק שאר, הידוע בשם הזירה שלו כברון סטורמן. האיש שהחל את הקריירה כחלק מהקבוצה שליוותה את אריק רוז, ואחר כך הצטרף למשפחת וואיט שהתפצלה, נשאר לקריירת סולו ומאז עושה שמות בזירה.

   

   (צילום: gettyimages)
  (צילום: gettyimages)
   

   

  סטרומן הרים ביד אחת את רומן ריינס (הנחשב גם הוא לכוח טהור בזירה), והטיח אותו לפאור סלאם אימתני בפעם השנייה רק כדי לסיים לספירה של שלוש.
  הוא לא הפסיק שם, כאשר הרים אותו שוב והפעם ביצע את אותו מהלך, כשמדרגות פלדה היו מעורבות בעניין. רומן ריינס, שכבר היה פצוע ולא בכושר מהמפגש הקודם ביניהם, החל לדמם. אנשי הזירה, בניהם מאמנים וצוות העזרה הראשונה, זינקו כדי לעזור לו להגיע אל מאחורי הקלעים. אם לא די בכך, ברון צעק לעברו יריבו "לא סיימתי איתך" וניסה לתקוף אותו שוב.

   

  היוניבורס (הקהל של ה־WWE) וגם אני נשארנו המומים רק כדי לראות את ברון סטרומן הולך לחדר האחורי עם חיוך זדוני על פניו. כשסטרומן הגיע ל־WWE בתור הכבשה השחורה, לא ציפיתי לכוח כזה מרושע שיכול לבצע כאלה דברים. אני לא נביא, אך בד בבד אני צופה עתיד מזהיר, אם הכותבים יתעלו את הזעם ואת העוצמה שלו למשהו טוב יותר.

   

  אני יכול לומר שתוך שנתיים הוא יהפוך לאלוף הינוברסלי הבלתי מעורער של החברה ואף אחד – אפילו החיה בהתהוות – ברוק לסנר לא יוכל לעמוד נגדו. ברון הוכיח כמה הוא יכול להיות אתלטי ומהיר בזירה, כאשר ביצע מספר מהלכים גם מהחבל העליון לתדהמתם של הצופים ושל מקבלי ההחלטות מאחורי הקלעים.

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "התגלמות הרוע בזירה"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים