שתף קטע נבחר

רצח בכפר קאסם: רדפו אחרי צעיר וירו בו למוות

אלמונים פתחו באש על רכבו של אחמד בדיר, בן 27, חבר הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית שהתנדב במשימות שמירה עבור העירייה והתחתן לפני כחודשיים. הוא יצא מהמכונית וברח ברגל, אך המתנקשים רדפו אחריו וירו בו במתחם של מסגד לפני שנמלטו

אחמד בדיר, נרצח בכפר קאסם ()
אחמד בדיר, נרצח בכפר קאסם

אלמונים רצחו אמש (יום ג') ביריות בכפר קאסם את אחמד בדיר (27) תושב היישוב, חבר הפלג הדרומי של התנועה האיסלאמית, שהתנדב במשימות שמירה עבור העירייה. עדי ראייה סיפרו כי הוא "ברח ברכבו מאנשים שרדפו אחריו וירו לעבר המכונית. בשלב מסוים הוא ירד מהרכב וברח ברגל. הוא נורה למוות במתחם של מסגד". לפני כחודשיים בלבד בדיר התחתן.

 

כוחות משטרה גדולים מתחנת קדמה הגיעו לזירה ופתחו בחקירה. "היורים סיכנו את חיי התושבים", אמר אחד מעדי הראייה. "זה היה יכול להיגמר בעוד נפגעים. בזמן הירי כולם התרחקו, זה היה מאוד מסוכן".

 

אחד מקרובי משפחתו של הנרצח אמר: "כולם בהלם ולא יודעים מה נסיבות הירי. מדובר באדם מכובד ולא ידוע שהיה מסוכסך עם אחרים. בנוסף, הוא מתנדב בקבוצת השמירה של העירייה. תמיד דאג לשמור על העיר וגינה את כל סוגי האלימות והפשיעה. אנשים חפים מפשע הם אלו שמשלמים את המחיר".

רכבו של בדיר שניזוק מהירי ()
רכבו של בדיר שניזוק מהירי


 

קרוב המשפחה סיפר על השמחה בחתונתו של בדיר: "לצערי לפושעים אין גבולות והם מסוגלים לפגוע בכל אדם ללא היסוס".

 

מתחילת שנת 2017 נרצחו 22 תושבים ערביים, ארבעה מהם מכפר קאסם. מוסטפא עאמר (52) ובנו עלאא (30) נרצחו במגרש מכוניות השייך למשפחה. אחרי שבועיים נרצח איש העסקים חכמת עאמר (55) והיום, כאמור, נרצח אחמד בדיר.

פורסם לראשונה 03/05/2017 00:07

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים