שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  נפלה ברווח בין הרציף לקרון ותובעת את הרכבת
  נוסעת שניסתה לעלות קרון הרכבת בתחנת בית שאן החדשה נפלה, נחבטה וכעת תובעת את רכבת ישראל על אי התאמה בין הקרון לרציף. הרכבת: "התביעה טרם התקבלה"

  תושבת בית שאן תובעת את רכבת ישראל לאחר שנפלה לרווח בין שפת הרציף למדרגות העולות לקרון בתחנת בית שאן. לטענת התובעת, הרכבת אינה מותאמת לגודלו של הרציף, וכי חוסר ההתאמה נובע מהרצון לסיים את בניית הרציף (בקו שנחנך בשנה שעברה) מוקדם ככל האפשר.

   

  הרווח גדול מדי - רכבת
  הרווח גדול מדי - רכבת

   

  התאונה אירעה ב-22 בינואר 2017 בתחנת בית שאן. מכתב התביעה שהגיש עו"ד אורן בושרי לבית המשפט השלום בנתניה, עולה כי התובעת מעדה בעת שעלתה לרכבת, ברווח שבין הרציף למדרגה. היא נחבלה בשוק רגל ימין, בראשה, בחזה וברגל שמאל.

   

  לדבריה, איבדה את הכרתה וכיום היא סובלת מהשפעות הנפילה. "האירוע היה טראומתי עבורה, הרכבת נעצרה מלהמשיך ולנסוע בשל קריאות הנוסעים, עדים לתאונה, לעשות כן. אם לא הייתה הרכבת עושה כן הייתה התובעת משלמת בחייה", נטען בתביעה.

   

  "נוכח הרווח המאוזן והאנכי בין הרציף למדרגות העלייה הראשונה והשנייה", טוענת התובעת, "ניתן לומר בוודאות שהרכבת הספציפית אינה מותאמת הנדסית לרציף הבנוי. התובעת תטען כי לנתבעת היה אינטרס כלכלי ו-או פוליטי להשיק את קו רכבת העמק הנוסטלגי מחדש, ודומה שאצה לנתבעת הדרך להקדים את פתיחת הקו, מהר ככל האפשר, על חשבון בטיחות נוסעיה וקודם שנתנה דעתה לתיאום בין הקרונות הקיימים לרציפים הבנויים החדשים".

   

  התובעת טוענת כי נותרה נכה לצמיתות בעקבות התאונה, ודורשת סכום של 110 אלף שקל עבור הנזקים, וסכום נוסף שלא הוערך עבור "נזק כללי". מרכבת ישראל נמסר כי התביעה טרם התקבלה אצלם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "נפלה ברווח בין הרציף לקרון ותובעת את הרכבת"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים