שתף קטע נבחר

קליע ברכב: איומים על ראש העיר רמה"ש

קליע של אקדח עם דף ובו הכיתוב "תג מחיר בקרוב" הוצמדו לרכבו של ראש העיר רמת השרון אבי גרובר. ההערכה היא שהרקע למעשה הוא סירובו של גרובר להקים במה נפרדת לדתיים בחגיגות יום העצמאות. גרובר: "זו פעולת טרור לכל דבר"

 

הקליע ודף האיומים ()
הקליע ודף האיומים
מי מאיים על ראש העיר רמת השרון ? קליע של אקדח הוצמד בתוך שקית עם דף ועליו הכיתוב "תג מחיר בקרוב" על רכבו של ראש העיר רמת השרון אבי גרובר. המשטרה הגיעה לרכב ברחוב סוקולוב בעיר והחלה בחקירת נסיבות האירוע. על בניין שלידו היה ממוקם הרכב רוסס הכיתוב "תג מחיר בר יוחאי". גרובר אמר לאחר המקרה: "אני בהלם. נחצו כל הקווים. זו פעולת טרור לכל דבר".

"תג מחיר בר יוחאי" ()
"תג מחיר בר יוחאי"

ראש העיר רמת השרון אבי גרובר (צילום: מוטי קמחי) (צילום: מוטי קמחי)
ראש העיר רמת השרון אבי גרובר(צילום: מוטי קמחי)

בעירייה מעריכים כי יא שהרקע למעשה הוא סירובו של גרובר להקים במה נפרדת למגזר הדתי בחגיגות יום העצמאות ומאבקו לסגור ישיבה לא חוקית במזרח העיר בבית הכנסת בר יוחאי.

 

גרובר נבחר לראשות העיר בינואר אשתקד לאחר שגבר על סגן ראש העיר יעקב קורצקי בסיבוב השני בבחירות. הבחירות התקיימו לאחר שיצחק רוכברגר, הורשע בפלילים והוטל עליו קלון. מעשית, רוכברגר לא נכנס לתפקיד מאז אותן בחירות ואת מקומו מילאה חברת המועצה שירה אבין.

 

מקהילת ראשית - ישיבת ההסדר רמת השרון נמסר בתגובה כי "הזדעזנו לשמוע על המעשה הנפשע והחמור של איומים נגד ראש העיר רמת השרון. כמו כולם, אנחנו בטוחים שהמשטרה תשים את ידה על העבריין ותעמיד אותו לדין. אנו קוראים לדובר העירייה להתנצל על הניסיון הבזוי לקשור את האירוע לציבור מסוים ללא כל מידע מוסמך".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים