שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  תערוכת אביליטק: הטכנולוגיות שיעזרו לאנשים עם מוגבלויות
  על אף התמודדותה עם מחלת הסרטן, גם השנה יזמה מנהלת קבוצת שטיר, ישראלה שטיר, את תערוכת אביליטק 2017 לשיפור שגרת יומם של אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים. התערוכה מתקיימת בגני התערוכה וכוללת כסאות גלגלים ממונעים שיכולים להביא את הנכה למצב עמידה, רכב מאובזר ועוד

  גני התערוכה בתל אביב מארחים בימים אלו את תערוכת אביליטק 2017 לטכנולוגיות וציוד, שאמורים לשפר את איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות וצרכים מיוחדים. התערוכה מפגישה בין צרכנים, יצרנים, יבואנים וספקי שירותים.

   

  התערוכה כוללת כסאות גלגלים ממונעים שיכולים להביא את הנכה למצב עמידה, ה-Mobiliti, שמתחבר לכסא גלגלים ולרגל באופן זמני, וכך מסייע בניידות על כסא עצמו, ההידרופיקס - רכב מאובזר ומתופעל מרחוק על ידי הסלולרי של המשתמש ועוד.

  הדגמת ההידרופיקס
  הדגמת ההידרופיקס
   

  בנוסף, ישנם מוצרים חדשים נוספים, כמו התקן המופעל באמצעות קוד סלולרי, שמאפשר לפתוח ולסגור דלת כניסה כבדה ולעבור באופן נוח ובטיחותי, וה-FIND IT - מערכת המסייעת לאתר ביעילות חפצים שונים בבית, ופותחה במיוחד לקשישים ולאנשים עם ירידה בזיכרון.

   

  יוזמת התערוכה היא מקימת ומנהלת קבוצת שטיר לארגון כנסים ותערוכות, ישראלה שטיר, שנמצאת בימים אלו בשלבי החלמה ממחלת הסרטן. למעט ימי האשפוז הקפידה שטיר להמשיך בשגרת יומה בקבוצה כמו גם בתפקידה כסגנית נשיא איגוד לשכות המסחר.

   

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "תערוכת אביליטק: הטכנולוגיות שיעזרו לאנשים עם מוגבלויות"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים