שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  עדו הר- טוב מצטרף כשותף בקבוצת גיתם BBDO
  לאחר שהגיע לגיתם BBDO בשנת 2007 הר-טוב ניהל את חברת הבת BBDO IM לייעוץ אסטרטגי. מתחילת 2017 הר-טוב מכהן כמנכ"ל יחיד של הקבוצה כולה, וכעת מצטרף כשותף בעל מניות לצד הבעלים - משה תאומים, יעל אלמוג זכאי, מודי כידון , מרווין לנדר ו-BBDO

  עדו הר-טוב (41) מצטרף כשותף בקבוצת גיתם BBDO לצד בעלי החברה שמנו עד היום את משה תאומים כמייסד ויעל אלמוג זכאי, מודי כידון, מרווין לנדר ו-BBDO.

   

  הר-טוב הגיע לגיתם BBDO בשנת 2007 וצבר ניסיון בתפקידי ניהול שונים, במסגרת הקבוצה ומחוצה לה. בין היתר, ניהל הר-טוב את חברת הבת BBDO IM המספקת ייעוץ אסטרטגי וניהול של הזירה הציבורית. בשלהי 2013 מונה הר-טוב למנכ"ל משותף של גיתם BBDO לצדו של עמית לבני. לפני מספר חודשים לבני פרש מהניהול המשותף, והר-טוב מונה למנכ"ל יחיד של הקבוצה כולה.

  עדו הר-טוב ( צילום יוסי צבקר)
  עדו הר-טוב( צילום יוסי צבקר)
   

  בין החברות שכלולות בקבוצה: גיתם BBDO ( פרסום, ייעוץ שיווקי ודיגיטל) , גיתם פורטר-נובלי ( ניהול יחסי ציבור ואסטרטגיה תקשורתית) BBDO Content, (יזום ופיתוח מהלכי תוכן שיווקי בשוק המקומי והגלובלי) BBDO IM, (ייעוץ אסטרטגי, ניהול הזירה הציבורית וניהול מצבי משבר) WEB DONE, ( ניהול השיח הדיגיטלי ברשת) ו-TMF לרכישה ותכנון מדיה.

   

  משה תאומים ברך את הר- טוב וציין כי "גיתם חוגגת השבוע 38 שנים להיווסדה. לאורך השנים היא הצליחה לשמר את מעמדה בצמרת ענף הפרסום. בחרנו בעדו כמי שיוביל את גיתם BBDO, על חברות הבת שלה ויוליך אותה לקראת האתגרים הבאים בתחומי הפרסום, ניהול הזירה הציבורית, יחסי הציבור והעולם הדיגיטלי. עדו נבחר לאור יכולותיו המקצועיות , מנהיגותו יוצאת הדופן והראייה המקצועית היצירתית בה הוא ניחן".

   

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "עדו הר- טוב מצטרף כשותף בקבוצת גיתם BBDO"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים