שתף קטע נבחר

המלחמה בדרך

קבוצת 'ההאקטיביסטים' אנונימוס פרסמה השבוע סרטון מפחיד ובוא מכריזה כי בעקבות כל הנתונים שבידיה, אין ספק שמלחמת העולם השלישית קרובה

השבוע מתפרסם וידאו מפחיד למדי של קבוצת ההאקרים האקטיביסטים 'אנונימוס', ובו הם מציעים לבני האנושות כולה להיערך למלחמת העולם השלישית, כי היא, להערכתם, קרובה מאי פעם. "כל הסימנים למלחמה מתקרבת באיזור חצי האי הקוריאני עלו מעל פני השטח" אמרו בסרט שפרסמו.

 

הקבוצה ניסתה לא מעט פעמים לפעול כנגד טראמפ בדרכים שונות אך הפעם מתמקדת במה שהיא מכנה, המלחמה הקרובה.

בסרט בן שש הדקות שפרסמו עם הדמות המפחידה והמוכרת שלהם, הם מנו מספר סיבות להערכה המתגבשת שלהם על מלחמה קרבה. הם סיפרו על תנועות של הצבאות השונים באיזור, על אזהרות שמגיעות מיפן ואיך כל הנתונים שאספו מובילים למסקנה הזו.

 

"התבוננותנו על כל מדינה, מעלה כי כל אותן מדינות נערכות מבחינה אסטרטגית ודואגות להיות ערוכות. אך להבדיל ממלחמות קודמות", הם מוסיפים בסאונד מבעית כשלעצמו, "למרות שאכן יהיו כוחות על הקרקע הקרב יהיה אכזרי, מהיר, וקשה. הקרב" הם מדגישים, "יהיה הרסני מבחינה סביבתית וכלכלית בהיקפים גלובליים".

 

"אנחנו לא שוכחים. אנחנו לא סולחים". אנונימוס ()
"אנחנו לא שוכחים. אנחנו לא סולחים". אנונימוס

 

הם מציינים את הניסוי שערכו בארה"ב בשבוע שעבר על טיל מינוטמן 3, טיל בליסטי בין יבשתי, ומספרים על אזהרות של ממשלת יפן לאזרחים, אזהרות המבקשות מהם להיערך למתקפה גרעינית אפשרית. גם ממשלת סין ביקשה מאזרחיה באיזור קוריאה למהר ולחזור לארצם. אחת הסיבות הנוספות שמנו בארגון ככזו שהובילו אותם למסקנה הברורה שאנו עומדים לפני מלחמת עולם שלישית, היא אותה פניה של טראמפ לנשיא הפיליפינים. הם טענו שנשיא הפיליפינים הציע לטראמפ בשיחה שערכו לתפוס מרחק מקים ג'ונג און.

 

"זו מלחמה אמיתית עם השלכות גלובליות אמיתיות", אמרו. שלוש מעצמות מעורבות בקונפליקט הזה ושאר המדינות יאלצו לבחור צד. אז איך", הם שואלים, "מסודרים כלי השחמט עכשיו?"

 

בסרט הם מוסיפים ואומרים שעד כה ניסתה ארה"ב לעבוד מאחורי הקלעים עם דרום קוריאה לשמור על השקט באיזור, בתקווה לסיוע של סין והפיליפינים, אבל הסידור הזה, לטענתם, "נפלו על אוזניים ערלות". הם מספרים שממשל טראמפ עובד גם עם אוסטרליה, שמבחינה אסטרטגית ממוקמת באיזור חיוני על האוקיינוס ההודי ושלח 1000 חיילים וצי מטוסים לאיזור.

 

"האזרחים" קראו, "יהיהו האחרונים לדעת אז חשוב לדעת מה עושה כל מדינ. הסיניים הפרגמטיים", טענו, "מתחילים לאבד את סבלנותם".

"היכונו למה שמהר מאוד יגיע", סיכמו. אנחנו לא שוכחים. אנחנו לא סולחים".

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"כל הסימנים מוובילים למלחמה". אנונימוס
מומלצים