שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זהירות: מאהבים סדרתיים לפנייך
  כולנו רוצות להרגיש אהובות, שיש על מי לסמוך, להניח את הראש אחרי יום עבודה ובית ובלאגן גם במחיר של התעלמות מסימני אזהרה כמו "אני אוהב אותך" בלי שזה שאומר לך את זה יודע איך את נראית בלי מייק-אפ. אלא שכל אלה לא מאוהבים בך – הם מאוהבים ברעיון ההתאהבות

  *הטור מיועד לאשה שהתגרשה אך מתאים לשני המינים*

   

  יומיים אחרי שיצאנו הוא אמר "אני חולה עליך", "את מטריפה אותי", "איפה היית כל החיים שלי". אחרי שבוע הצהיר: "אני אוהב אותך". היינו הפוכים בסופי השבוע אז כדי שלא אשאר לבד בשישי הוא הזמין אותי לארוחת ערב, עם הילדים שלו, וכל הזמן הזה הוא לא הפסיק לעשות תוכניות לעתיד הקרוב והרחוק שלנו.

  אחרי שבועיים הוא זרק אותי.

   

  הבעיה עם אנשים כאלה, שהם מאמינים לעצמם. הבעיה היותר גדולה היא, שהם חייבים לייצר אנרגיה כדי להרגיש משהו. הם בוערים בתשוקה שלהם, בעוצמות האהבה שלהם, בחווית הנתינה – ואת נמשכת לתוך זה כמו פרפר לאש, כי את גולם.

   

  המתאהבים הסדרתיים

  כולנו רוצות להרגיש אהובות, שיש על מי לסמוך, להניח את הראש אחרי יום עבודה ובית ובלאגן. כשהכתף הזאת מציעה לך משטח רחב עם פירות העונה, שמפניה וקצפת, את מתעלמת מסימני אזהרה כמו "אני אוהב אותך" בלי שהוא יודע איך את נראית בלי מייק-אפ.

   

  חברה שלי קוראת להם המתאהבים הסדרתיים, אלא שהם לא מאוהבים בך – הם מאוהבים ברעיון ההתאהבות. קל להם להגיד את שלוש המילים האלה, שטומנות בתוכן יקום וכוכבים, כאילו הם מזמינים טייקאוויי מג'פניקה - תביאו רול סושי, שני סשימי ואחד אני אוהב אותך.

   

  אצלי, המילים לא באות כל כך בקלות. אני חושפת את הנשמה שלי רק כשהיא מוכנה להיפגע שוב, מספיק חזקה כדי להתמודד עם מהלומות לא צפויות כמו זה שהוא חותך את הקשר באסמס או בשיחת 'זאת לא את זה אני ואיך לא ראית את זה מגיע'.

   

  אני לא רואה את זה מגיע כי אני שבויה בקסם, מוכנה להאמין שמישהו כל כך אוהב אותי, שהנה מצאתי זוגיות ואפשר להפסיק לחפש, כי כמה עוד אפשר לצאת לדייטים ולעשות את עצמי מתעניינת בני כמה הילדים שלך ולמה אתה חושב שגרושתך אשמה בכל דבר. די. נשבר. עזבו אותי מהיכרויות, תנו לשים תראש על דיונה.

   

  הכמיהה לזוגיות הופכת גם את האשה הכי חזקה לשלולית חמאה שתעשה הכל כדי לרצות את הגבר שלה, רק כדי שהקשר ביניהם יימשך עוד קצת. שחקנית מאוד מפורסמת ומאוד בלי בן זוג סיפרה לי שבכל פעם שהיה לה חבר היא הייתה מקטינה את עצמה, עושה הכל כדי לרצות אותו, עד שהוא לא היה רוצה אותה.

   

  הרבה פעמים אנחנו מנסות להתאים את עצמנו ואז קורה בדיוק ההיפך, כי הגבר שנדלק עלינו בגלל מי שאנחנו פתאום מתעורר לצד אשה שמביטה בו בעיני עגל.

   

  להיות חזקה זה אומר לבוא מעמדת כוח, כי רק ככה תוכלי לגלות רכות. רק ככה תבחרי באמת למי להעניק את פעימות הלב שלך.

   

  בשביל להיות חזקה את צריכה להתמודד, בעיקר עם עצמך, לבחור ולא להיבחר. זה לא תמיד קל, אבל זה מעייף רק אם חושבים על זה כעל מאמץ במקום להמיר אותו בהתרגשות של צמיחה.

   

  כשאת קטנה את נשרפת הכי מהר, מתחילה להאמין לבולשיט, ואז מנפנפים אותך. תהיי חזקה מהרוח. "פתאום יום אחד הוא הגיע, כמו אל שעלה מן הים, את כל כוחותיה נתנה לו, ליבה התעורר מאי שם. אבל אהובה כמו המים, נגע בחופים וחזר, עכשיו אהבה היא יודעת, כאב שאיננו נגמר" (שירה גלי עטרי, מילים אסתר שמיר, לחן קורין אלאל).

   

  ל"ג בעומר שמח,

   

  גאיה קורן, עתונאית בידיעות אחרונות, מנחת סדנאות אני מלכה לנשים שהתגרשו ומטפלת אישית לשינוי חיובי בחיים


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "זהירות: מאהבים סדרתיים לפנייך"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלום דוקטור
  מחשבוני בריאות
  פורומים רפואיים
  מומלצים