שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ברשות השידור נפרדו בשידור חי - בבריטניה טעו לחשוב שישראל פורשת מהאירוויזיון

  אתרים בריטיים פירשו את הודעתו הדרמטית של עופר נחשון, במעמד מסירת תוצאות הניקוד של ישראל באירוויזיון, כעזיבת התחרות: "ישראל פורשת אחרי 44 שנה בגלל סגירת רשות השידור", נכתב

  "ישראל הודיעה שהיא פורשת מהאירוויזיון אחרי 44 שנה", כך נכתב באתרים בריטיים, בעקבות הודעתו של עופר נחשון אמש בשידור חי באירוויזיון.

   

  אלה פירשו בטעות את הודעתו הדרמטית של נחשון על סגירת רשות השידור כעזיבת התחרות עצמה - והתגובות היו דרמטיות בהתאם. "נציג ישראל הכריז בשידור חי הכרזה שגרמה להלם, כאשר העניק את הניקוד מישראל. הוא אמר שהסיבה לפרישה היא שרשות השידור נסגרת", נכתב בידיעה באתר "מירור", בעוד אתרים אחרים בשוגג את שארע כפרישה דרמטית ולא צפויה.

   

  הכותרת של ה"מירור" עם תמונותיהם של אימרי זיו ועופר נחשון ()
  הכותרת של ה"מירור" עם תמונותיהם של אימרי זיו ועופר נחשון
    

  הכותרת של ה"סאן" ()
  הכותרת של ה"סאן"
    

  אמש (מוצ"ש), נפרדה רשות השידור מהאירוויזיון, כשהשדרן נחשון שיתף את אירופה כולה בערב ההיסטורי: "ב-44 השנים האחרונות ישראל השתתפה באירוויזיון מהפלטפורמה הזאת וניצחה שלוש פעמים עם 'אבניבי', 'הללויה' ו-'דיווה'", הוא אמר, "אבל הערב הוא הערב האחרון שלנו, בקרוב רשות השידור תסיים את שידוריה. אני מבקש לומר תודה, אירופה, על כל רגעי הקסם והזמנים הנפלאים". בסיום דבריו זכה נחשון למחיאות כפיים סוערות מהקהל.

   

  בתחרות, שבה זכתה פורטוגל, הגיעה ישראל למקום ה-23 בלבד.

   

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים